Dárkový poukaz DNA Šroubovice náhrdelník

6 990 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč od 6 990 Kč
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Chcete výjimečné ženě udělat radost výjimečným šperkem? Pak ji darujte poukaz na výrobu náhrdelníku DNA Šroubovice. Každý náhrdelník je skutečným originálem zhotoveným podle jedné DNA a na světě neexistuje žádná jiná žena, které by nosila totožný.

 

Každá žena miluje šperky, zvlášť když jsou to šperky výjimečné. Náhrdelník DNA šroubovice je mimořádným spojením osobního předmětu člověka s genetickým kódem. Při jeho výrobě vycházíme z „přečtení“ jedinečných úseků genetické informace (DNA), tzv. genetických markerů. Tyto genetické markery převedeme do pozic barevných krystalů náhrdelníku. A protože genetické markery nemá nikdo na světě stejné, je každý náhrdelník skutečným originálem. Díky zakódované DNA je vhodný jako opravdu osobní a zároveň elegantní dárek, nebo jako moderní rodinné dědictví.

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balenívytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky + instrukce k odběru) a vzorníkem barev k určení barevnosti Genoklenotu. Pro uplatnění stačí odeslat vzorky a výběr barvy zpět k nám do laboratoře.

Náhrdelník DNA šroubovice je vyroben z krystalů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Jeho délka je variabilní (30 – 50cm) díky prodlužovacímu řetízku u zapínání z ryzího stříbra (925/1000) Náhrdelník je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby.
Spolu s náhrdelníkem od nás obdarovaná žena obdrží také certifikát, který jí o jejím Genoklenotu poskytne všechny potřebné informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění genetických markerů v náhrdelníku.

Barevnost krystalů si majitelka dárkového poukazu zvolí sama výběrem z deseti variant. Ty jsou k nahlédnutí v horním menu (tabulky barev), definitivně si však barevnost určí až podle obdrženého vzorníku barev.
Hotový Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem.

 Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám podle zvolené varianty dárkového poukazu buď jeho elektronickou verzi ke stažení a vytištění (do 2 hodin), nebo Vám na korespondenční adresu odešleme poštou dárkové balení s dárkovým poukazem, vzorníkem barev k definitivnímu určení barevnosti Genoklenotu a sadou na odběr DNA (jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + zkumavky + instrukce k odběru). Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat.

Pro uplatnění elektronického dárkového poukazu je potřeba nás kontaktovat e-mailem či telefonem, pro uplatnění dárkového poukazu v dárkovém balení stačí odeslat odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Genoklenot.

"Syn mi nechal vyrobit náhrdelník se svojí DNA ke kulatinám. Překvapením a dojetím jsem skoro ztratila řeč. To gesto, že mi dává nejen krásný šperk, ale v něm navíc kousek sebe mi zkrátka vyrazilo dech. Je to šperk, kterého si velmi vážím a moc ráda ho nosím, kdykoliv se naskytne vhodná příležitost."
 
Jitka V.