Dárkový poukaz DNA Šroubovice náramek

5 990 Kč 6 290 Kč 6 290 Kč 6 290 Kč od 5 990 Kč
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Udělejte své partnerce, manželce či mamince radost nevšedním dárkem. Věnujte ji dárkový poukaz na výrobu elegantního náramku ve tvaru DNA šroubovice s výběrem barev podle jejích představ.

 

Která žena by nechtěla být výjimečná? Která žena by nechtěla vlastnit jedinečný šperk? Věnujte své partnerce či mamince Dárkový poukaz na zhotovení Genoklenotu - náramku DNA šroubovice, který je mimořádným spojením osobního předmětu člověka s genetickým kódem. Při jeho výrobě vycházíme z „přečtení“ jedinečných úseků genetické informace (DNA), tzv. genetických markerů. Tyto genetické markery převedeme do pozic barevných krystalů náramku. A protože genetické markery nemá nikdo na světě stejné, je každý Genoklenot skutečným originálem.

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.

dárkové balenívytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky) a vzorníkem barev k určení barevnosti Genoklenotu. Pro uplatnění stačí odeslat vzorky a výběr barvy zpět k nám do laboratoře.

 

Náramek DNA šroubovice je vyroben z krystalů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Jeho délka je variabilní (20 - 25 cm) díky prodlužovacímu řetízku u zapínání z ryzího stříbra (925/1000) Náramek je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby.

Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem.
Spolu s Genoklenotem od nás jeho majitelka obdrží také certifikát, který jí o Genoklenotu poskytne všechny potřebné informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění genetických markerů v náramku.
Barevnost krystalů si obdarovaná zvolí sama výběrem z deseti variant, vzorník barev je k nahlédnutí v horním menu. Definitivní určení barvy krystalů však majitelka dárkového poukazu provede až podle vzorníku barev.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám podle zvolené varianty dárkového poukazu buď jeho elektronickou verzi ke stažení a vytištění (do 2 hodin), nebo Vám na korespondenční adresu odešleme poštou dárkové balení s dárkovým poukazem, vzorníkem barev k definitivnímu určení barevnosti Genoklenotu a sadou na odběr DNA (jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru). Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat.

Pro uplatnění elektronického dárkového poukazu je potřeba nás kontaktovat e-mailem či telefonem, pro uplatnění dárkového poukazu v dárkovém balení stačí odeslat odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Genoklenot.

"Náramek jsem dostala od svého muže k výročí (s jeho DNA) a měla jsem neuvěřitelnou radost. A on má zase radost, kdykoliv si ho někam vezmu. Je to opravdu výborný nápad. Nyní zvažuji, že si objednám ještě další náramek s DNA naší dcery, případně náhrdelník, abych mohla nosit šperky s oběma DNA zároveň. Děkuji!"

T. H.