Dárkový poukaz DNA Šroubovice souprava

9 990 Kč 10 290 Kč 10 290 Kč 10 290 Kč 12 990 Kč 13 290 Kč 13 290 Kč 13 290 Kč od 9 990 Kč
Počet osob
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Chcete-li obdarovat ženu Vašeho života mimořádnými šperky, dárkový poukaz na tuto sadu je pro Vás to pravé. Luxusní souprava DNA šroubovice zaručeně potěší každou ženu.

Šperky DNA šroubovice jsou ručně vyráběny podle skutečně originálního návodu - genetické informace obsažené v DNA. Jsou zhotoveny z krystalů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Jejich délka je variabilní díky prodlužovacímu řetízku u zapínání z ryzího stříbra (925/1000) - náramek 20 - 25 cm, náhrdelník 30 – 50 cm.  Každý šperk je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby. V případě sady je tedy možné do náramku i náhrdelníku zakódovat DNA dvou různých osob. Jedinečnost každé DNA se odrazí v pozicích barevných krystalů.

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky + instrukce k odběru) a vzorníkem barev k určení barevnosti Genoklenotu. Pro uplatnění stačí odeslat vzorky a výběr barvy zpět k nám do laboratoře.

Spolu s Genoklenoty od nás jejich majitelka obdrží také certifikát, který jí o Genoklenotech poskytne všechny potřebné informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění konkrétních genetických znaků v náramku a náhrdelníku.

Barevnost krystalů si majitelka dárkového poukazu zvolí sama výběrem z deseti variant. Ty jsou k nahlédnutí v horním menu (tabulky barev), definitivně si však barevnost určí až podle obdrženého vzorníku barev.
Hotový Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám podle zvolené varianty dárkového poukazu buď jeho elektronickou verzi ke stažení a vytištění (do 2 hodin), nebo Vám na korespondenční adresu odešleme poštou dárkové balení s dárkovým poukazem, vzorníkem barev k definitivnímu určení barevnosti Genoklenotu a sadou na odběr DNA (jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + zkumavky + instrukce k odběru). Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat.

Pro uplatnění elektronického dárkového poukazu je potřeba nás kontaktovat e-mailem či telefonem, pro uplatnění dárkového poukazu v dárkovém balení stačí odeslat odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Genoklenot.

„Nechaly jsme se sestrou mamince k Vánocům vyrobit DNA šperk - náramek a náhrdelník. Přijde mi výborná myšlenka nechat zakódovat DNA profil do šperku, nebo portrétu. Nám se velmi líbil a mamince udělal obrovskou radost. Považuji ho za rodinný šperk.“

Marie S., Bratislava