Doporučte svého známého a získejte 100 Kč slevu na další nákup. Bližší info na info@genomac.cz

Dárkový poukaz DNA Šroubovice souprava

9 990 Kč 10 290 Kč 10 290 Kč 10 290 Kč 12 990 Kč 13 290 Kč 13 290 Kč 13 290 Kč od 9 990 Kč
Počet osob
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Chcete-li obdarovat ženu Vašeho života mimořádnými šperky, dárkový poukaz na tuto sadu je pro Vás to pravé. Luxusní souprava DNA šroubovice zaručeně potěší každou ženu.

Do poznámky v objednávce, prosím, uveďte, PRO koho a OD koho je poukaz určen.

Šperky DNA šroubovice jsou ručně vyráběny podle skutečně originálního návodu - genetické informace obsažené v DNA. Jsou zhotoveny z krystalů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Jejich délka je variabilní díky prodlužovacímu řetízku u zapínání z ryzího stříbra (925/1000) - náramek 20 - 25 cm, náhrdelník 30 – 50 cm.  Každý šperk je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby. V případě sady je tedy možné do náramku i náhrdelníku zakódovat DNA dvou různých osob. Jedinečnost každé DNA se odrazí v pozicích barevných krystalů.

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 24 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky + instrukce k odběru) a vzorníkem barev k určení barevnosti Genoklenotu. Pro uplatnění stačí odeslat vzorky a výběr barvy zpět k nám do laboratoře.

Spolu s Genoklenoty od nás jejich majitelka obdrží také certifikát, který jí o Genoklenotech poskytne všechny potřebné informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění konkrétních genetických znaků v náramku a náhrdelníku.

Barevnost krystalů si majitelka dárkového poukazu zvolí sama výběrem z deseti variant. Ty jsou k nahlédnutí v horním menu (tabulky barev), definitivně si však barevnost určí až podle obdrženého vzorníku barev.
Hotový Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám podle zvolené varianty dárkového poukazu buď jeho elektronickou verzi ke stažení a vytištění (do 24 hodin), nebo Vám na korespondenční adresu odešleme poštou dárkové balení s dárkovým poukazem, vzorníkem barev k definitivnímu určení barevnosti Genoklenotu a sadou na odběr DNA (jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + zkumavky + instrukce k odběru). Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat.

Pro uplatnění elektronického dárkového poukazu je potřeba nás kontaktovat e-mailem či telefonem, pro uplatnění dárkového poukazu v dárkovém balení stačí odeslat odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Genoklenot.

„Nechaly jsme se sestrou mamince k Vánocům vyrobit DNA šperk - náramek a náhrdelník. Přijde mi výborná myšlenka nechat zakódovat DNA profil do šperku, nebo portrétu. Nám se velmi líbil a mamince udělal obrovskou radost. Považuji ho za rodinný šperk.“

Marie S., Bratislava