DNA Šroubovice náhrdelník

6 990 Kč
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Půvabný a něžný náhrdelník připomínající DNA šroubovici, který v sobě ukrývá kouzlo jedné osobnosti.

Kategorie: Genoklenot

Každá žena miluje šperky, zvlášť když jsou to šperky výjimečné. Náhrdelník DNA šroubovice je mimořádným spojením osobního předmětu člověka s genetickým kódem. Při jeho výrobě vycházíme z „přečtení“ jedinečných úseků genetické informace (DNA), tzv. genetických markerů. Tyto genetické markery převedeme do pozic barevných krystalů náhrdelníku. A protože genetické markery nemá nikdo na světě stejné, je každý náhrdelník skutečným originálem. Díky zakódované DNA je vhodný jako opravdu osobní a zároveň elegantní dárek, nebo jako moderní rodinné dědictví.

Náhrdelník DNA šroubovice je vyroben z krystalů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Jeho délka je variabilní (30 – 50cm) díky prodlužovacímu řetízku u zapínání z ryzího stříbra (925/1000) Náhrdelník je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby.

Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem, můžete ho tedy rovnou použít jako dárek.
Spolu s náhrdelníkem od nás obdržíte také certifikát, který Vám o Vašem Genoklenotu poskytne všechny potřebné informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění genetických markerů v náhrdelníku.
Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant podle vzorníku barev, který je k nahlédnutí v horním menu. S výběrem barevnosti však nemusíte spěchat, barevnost si můžete zvolit až dodatečně - vzorník od nás obdržíte také poštou po provedení objednávky. Můžete tedy v klidu rozmýšlet.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašeho Genoklenotu. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váš Genoklenot.

"Syn mi nechal vyrobit náhrdelník se svojí DNA ke kulatinám. Překvapením a dojetím jsem skoro ztratila řeč. To gesto, že mi dává nejen krásný šperk, ale v něm navíc kousek sebe mi zkrátka vyrazilo dech. Je to šperk, kterého si velmi vážím a moc ráda ho nosím, kdykoliv se naskytne vhodná příležitost."
 
Jitka V.