DNA Šroubovice náramek

5 990 Kč
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Jemný, elegantní náramek ve tvaru DNA šroubovice, který vyniká vysokým leskem a dodá Vašemu outfitu neopakovatelné kouzlo.

Kategorie: Genoklenot

Která žena by nechtěla být výjimečná? Která žena by nechtěla vlastnit jedinečný šperk? Náramek DNA šroubovice je mimořádným spojením osobního předmětu člověka s genetickým kódem. Při jeho výrobě vycházíme z „přečtení“ jedinečných úseků genetické informace (DNA), tzv. genetických markerů. Tyto genetické markery převedeme do pozic barevných krystalů náramku. A protože genetické markery nemá nikdo na světě stejné, je každý Genoklenot skutečným originálem.

Náramek DNA šroubovice je vyroben z krystalů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Jeho délka je variabilní (20 - 25 cm) díky prodlužovacímu řetízku u zapínání z ryzího stříbra (925/1000) Náramek je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby.

Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem, můžete ho tedy rovnou použít jako dárek.
Spolu s Genoklenotem od nás obdržíte také certifikát, který Vám o Genoklenotu poskytne všechny potřebné informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění genetických markerů v náramku.
Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant, vzorník barev je k nahlédnutí v horním menu. S výběrem barevnosti však nemusíte spěchat. Vzorník k definitivnímu určení barvy krystalů od nás obdržíte také poštou po provedení objednávky, můžete tedy v klidu rozmýšlet.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašeho Genoklenotu. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váš Genoklenot.

"Náramek jsem dostala od svého muže k výročí (s jeho DNA) a měla jsem neuvěřitelnou radost. A on má zase radost, kdykoliv si ho někam vezmu. Je to opravdu výborný nápad. Nyní zvažuji, že si objednám ještě další náramek s DNA naší dcery, případně náhrdelník, abych mohla nosit šperky s oběma DNA zároveň. Děkuji!"

T. H.