Dárkový poukaz DNA Čip náramek

10 990 Kč 10 990 Kč 10 990 Kč 10 990 Kč 13 990 Kč 13 990 Kč 13 990 Kč 13 990 Kč 16 990 Kč 16 990 Kč 16 990 Kč 16 990 Kč 18 990 Kč 18 990 Kč 18 990 Kč 18 990 Kč od 10 990 Kč
Počet osob
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Přemýšlíte, jakým osobním dárkem obdarovat svoje blízké? Dárkový poukaz na DNA Čip náramek je to pravé! Do náramku lze zakódovat až 4 osoby. Buďte jednou z nich a doprovázejte tak Vaše nejbližší na každém kroku.

 

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky) a vzorníkem barev k určení barevnosti Genoklenotu. Pro uplatnění stačí odeslat vzorky a výběr barvy zpět k nám do laboratoře.

 

Náramek DNA čip je ručně vyrobený z krystalů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Jeho délka je variabilní díky prodlužovacím řetízkům u zapínání, cca 17,5 – 20 cm. Každý čip (stříbrná destička) je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby. Do náramku tedy lze zakódovat až 4 osoby

Při jeho tvorbě vycházíme z analýzy genetické informace  - DNA. Ta obsahuje určité úseky, tzv. genetické markery, které jsou u každého člověka rozdílné a určují vzor skladby krystalů DNA čipu. Klíč, podle kterého byl náramek vyroben, je součástí certifikátu, který od nás obdarovaný obdrží spolu s Genoklenotem. 

Barevnost krystalů si majitelka dárkového poukazu zvolí sama výběrem z deseti variant. Ty jsou k nahlédnutí v horním menu (tabulky barev), definitivně si však barevnost určí až podle obdrženého vzorníku barev.
Hotový Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám podle zvolené varianty dárkového poukazu buď jeho elektronickou verzi ke stažení a vytištění (do 2 hodin), nebo Vám na korespondenční adresu odešleme luxusní dárkové balení s dárkovým poukazem, vzorníkem barev k definitivnímu určení barevnosti Genoklenotu, sadou na odběr DNA (jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru) a brožurou "Genetika v našem životě". Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. 

Pro uplatnění dárkového poukazu v dárkovém balení stačí odeslat odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Genoklenot. Veškeré informace k uplatnění elektronického dárkového poukazu Vám zašleme spolu s poukazem. 

"Mám Genoklenot Náramek DNA čipy, na kterém jsou vyobrazeny profily celé mojí rodiny (dvě dcerky, manžel a já). Náramek je moc krásný a navíc se příjemně nosí, takže ho mám každý den a mám pocit, jako bychom byli stále spolu..."
L.B., Praha