Doporučte svého známého a získejte 100 Kč slevu na další nákup. Bližší info na info@genomac.cz

Názory zákazníků

Genograf

 

Genetické kořeny
Jsem velmi rád, že jsem si nechal vyšetřit své rodové genetické kořeny z otcovy i matčiny strany. Vždy jsem si myslel, že jsem slovan jako poleno, ale opět se potvrdilo, že střední Evropa je postel evropy. Pro mě obrovským překvapením bylo, že jsem po otcovské linii z germánské skupiny, nejspíše viking s původem v Dánsku nebo Norsku cca před tisíci lety a že geneticky mi zatím v ČR není, kromě známých příbuzných,  nikdo další geneticky příbuzný. V matrikách jsem došel nejdále do r. 1770. Geneticky se mi potvrdilo, že moje přesná genetická linie vznikla až zde v Čechách, ale nejbližší genetické příbuzné mám ve středním Německu, kde cca před 500lety jsme měli společného předka. A dále do historie již ve zmíněném Norsku a Dánsku. Po tomto zjištění, kdy jsem výsledek sdělil i svým bratrům, tak spousta našich zlozvyků, chutí, stylů chování začala dávat smysl - např. veliká obliba ryb a rybích pokrmů, spíše studenomilnost, atd. ... Po mateřské linii to bylo také velké překvapení, že patříme k nejstarším původním evropským liniím původem z Řecka. Takže kdo je zvědavý a kdo chce vědět něco o svých kořenech, předcích tak ať neváhá 
Pavel R.

Udělali jsme radost tatínkovi

Dobrý den, posílám fotografii tatínka s výsledkem vašeho zkoumání.
Moc děkuji za příležitost udělat mu radost, výsledek je velice zajímavý.
Alena Š.
 

Y + Mt – Genografický test
Moc děkuji za rozbor DNA. Výsledky přišly shodou náhod k mému svátku a byl to rozhodně nejzajímavější dárek! Test je jednoduchý, podle návodu vše dobře pochopitelné. I když je test finančně nákladnější, pro mě ta cena za to stála. Zajímám se o genealogii a přes archivy jsem se dostala celkem daleko do minulosti. Tento test mi ale nabídl ještě další pohled, do mnohem vzdálenější historie. Doporučuji test všem, kdo se zajímají o historii svého rodu. Jako výhodu oceňuji přístup do České národní genografické databáze.
Helena F., Blatná

Mám ohromnou radost!
Chtěl bych Vaší laboratoři moc a moc poděkovat, Čekal jsem na tuto chvíli celé roky a podařilo se! Ozvala se mě předevčírem a včera paní Iva, se kterou jsem si navzájem vyměnil Certifikát, jelikož jsme oba nemohli uvěřit, že se našli naprosto shodné variace jak ze základní tak i rozšířené oblasti při Mt-GenoGraf testu... Je to pro mě skoro jako najít vlastní sestru ze stejné pokrevní linie nějakého kmene či vesnice, jenž ani v Matrikách už zapsáno nebude - ale kdo ví, i na tuto možnost společného předka se podíváme - jsem s paní Ivou ve spojení a vyměňujeme si poznatky... 
Jan P., Praha

Potvrzení původu předků
Dobrý den, děkuji Vám za rychlé vyřízení mé objednávky a jsem opravdu rád, že mi výsledky Vaší laboratoře potvrdily dřívější názor mého tatínka o původu našich předků. Jen je mi líto, že se můj otec těchto až neuvěřitelných možností s rozborem a vyhodnocováním DNA nedožil. Moc by ho to zajímalo. Z výsledků mé genetické genealogie by měl jistě stejně velkou radost, jako všichni mí početní sourozenci. Zároveň mě Vaše profesionálně vytvořená zpráva povzbudila v dalším genealogickém pátrání po mých předcích, tentokrát již jen v digitálně zpřístupněných matrikách MZA Brno a jinde. Děkuji ještě jednou za Vaši skvělou práci a jsem s pozdravem. 
Jan H.

Přístup do České národní genografické databáze
Jsem spokojena s přístupem Vaší společnosti ke zpracování genetického testu. Zejména jsem uvítala možnost sledovat průběh zakázky. Y GenoGraf byl dárkem otci a ten jím byl potěšen. Velmi pozitivně hodnotíme možnost přístupu do České národní genografické databáze a možnost hledat své neznámé genetické příbuzné. Ještě jednou děkujeme. 
Věra Č. a Josef S.

Y - GenoGrafický test
Všichni spolupracovníci Genomacu, jsem moc spokojen i překvapen s výsledkem svého Y- Genografckého testu otcovské linie, jenž jste pro mne zpracovali. Že mí prapředkové byli germánského původu, by mne nenapadlo. Já z archivů znám svých 8 předků. Až si to finančně budu moci dovolit, rád si doobjednám rozšířený test o 21 Markerů. S vaší prací jsem spokojen, jelikož poznávání vlastní minulosti je tak úžasné a napínavé. Díky za vše a přeji vám mnoho spokojených klientů, jako jsem já.
Jaroslav S., Praha

Skvělé služby
O tom, že Genomac nabízí celou řadu testů, vím od kolegy, který se stal Vaším zákazníkem asi před třemi lety. Co mne však potěšilo a musím říci, že i příjemně překvapilo, byla zkušenost s Vaším informačním systémem, ve kterém je možné si ověřit v jaké fázi se zpracování mé zakázky nachází. Jednak tím předcházíte zbytečným dotazům, čímž si uvolňujete kapacity a pro zákazníka je to příjemné, že ví, že jeho zakázka nikde neleží a že se s ní někdo zabývá. Vaše služby, a nejen pro jejich obsah, ale právě pro jejich formu, mohu jen doporučit.
Jindřich M.

 

Genoskop

 

Spokojenost, ale uvítal bych více informací
Dobrý den, s procesem i samotným testováním jsme byli spokojeni. U přerušených dopaminových drah (test Genoskop) bych uvítal více informací, zda to lze nějak zlepšit, nebo nějaké příklady, jak s tím pracovat. S přátelským pozdravem
Vladimír F.

Výborný přístup
Chtěla bych společnosti Genomac poděkovat za pozitivní přístup a za rady a informace, které mi byly poskytnuty, těším se na další spolupráci a budu určitě vaše testy doporučovat všem známým.
Ing. Arch. Zuzana I., Praha

 

Umění DNA - Genoklenot a Genoportrét

 

Rodinný klenot
Mám Genoklenot Náramek DNA čipy, na kterém jsou vyobrazeny profily celé mojí rodiny (dvě dcerky, manžel a já). Náramek je moc krásný a navíc se příjemně nosí, takže ho mám každý den a mám pocit, jako bychom byli stále spolu...
L.B., Praha

Chci Vám moc poděkovat
Genoportrét mých tří synů dopadl skvěle! Mám pro manželku krásný dárek. A navíc originální. Je to opravdu skvělá služba. 
J.B., Praha

Dárek k výročí
Náramek jsem dostala od svého muže k výročí (s jeho DNA) a měla jsem neuvěřitelnou radost. A on má zase radost, kdykoliv si ho někam vezmu. Je to opravdu výborný nápad. Nyní zvažuji, že si objednám ještě další náramek s DNA naší dcery, případně náhrdelník, abych mohla nosit šperky s oběma DNA zároveň. Děkuji!"
T. H. 

Originální doplňek
Genoportrét se nachází v mé firemní kanceláři. Je vhodným a opravdu originálním doplňkem vybavení. Barevné sladění kombinací genetických kódů mých dvou dětí na černém pozadí vytváří podobu zajímavého uměleckého obrazu. Jeho nevšední vzhled vždycky zaujme mé návštěvníky. Užitečný je také přiložený certifikát poskytující informace k vyobrazeným specifickým úsekům.
T.

Určitě mohu jen doporučit
Oceňuji Vaši pomoc s výběrem barev a ochotu odpovídat na moje dotazy. Myslím, že vše nakonec dopadlo skvěle, překvapení se povedlo a přítelkyně je opravdu spokojená:-) Děkuji Vám."
Jakub

Velkolepé dílo
Možnost ztvárnit DNA člověka na plátně je výborný nápad, umožňuje to každému člověku spoluvytvářet, respektive dotvářet navrhovaný prostor sám sebou. Jde v podstatě o portrét člověka, který je naprosto pravdivý. Je překrásné, jak každý sám za sebe může vydat tak harmonický obraz. Zároveň mi připadá úžasná možnost do jednoho obrazu přenést partnery či rodiny. Je povznášející, že každý z nás si může nechat "namalovat" velkolepé dílo, vytvořit ho sebou samým.
Tomáš B., architekt, Praha

Designový šperk
Genoklenot jsem dostala jako dárek k narozeninám od své dcery. Velmi mile mne překvapil jeho design. Přívěšek - jemná kombinace nanesených křišťálů Swarovski v podobě jedinečného a nenásilného zakomponování genetického kódu nositele v mém případě mé dcery, na tenké kovové destičce a elegantní řetízek. Domnívám se, že tento šperk může směle konkurovat výrobkům drahých šperkařských firem. Hodí se jak k dennímu nošení, tak k večerním šatům. Mohu ho doporučit i těm nejnáročnějším "nositelkám".
A.Z.

Rodinný šperk
Dobrý den, s Genoklenotem jsem velice spokojená a považuji ho za rodinný šperk. Přijde mi výborná myšlenka nechat zakódovat DNA profil do šperku, nebo portrétu. Přeji Vám i celému týmu Genomacu úspěšný rok.
Naďa H., Mutěnice

DNA šperk
Dobrý den, nechaly jsme se sestrou mamince k Vánocům vyrobit DNA šperk - náramek a náhrdelník. Nám se velmi líbil a mamince udělal obrovskou radost, děkujeme Vaší společnosti za možnost nechat vytvořit něco tak ojedinělého.
Marie S., Bratislava

Originalita šperku
S genoklenotem jsem byl velice spokojen a i manželce přišel velmi zajímavý, kladně hodnotím originalitu šperku, rychlost zpracování. Určitě mohu jen doporučit jak šperk, tak i přístup celé společnosti! Děkuji Vám.
Petr Š., Havířov