Názory zákazníků

Genograf

 

Genetické kořeny
Jsem velmi rád, že jsem si nechal vyšetřit své rodové genetické kořeny z otcovy i matčiny strany. Vždy jsem si myslel, že jsem slovan jako poleno, ale opět se potvrdilo, že střední Evropa je postel evropy. Pro mě obrovským překvapením bylo, že jsem po otcovské linii z germánské skupiny, nejspíše viking s původem v Dánsku nebo Norsku cca před tisíci lety a že geneticky mi zatím v ČR není, kromě známých příbuzných,  nikdo další geneticky příbuzný. V matrikách jsem došel nejdále do r. 1770. Geneticky se mi potvrdilo, že moje přesná genetická linie vznikla až zde v Čechách, ale nejbližší genetické příbuzné mám ve středním Německu, kde cca před 500lety jsme měli společného předka. A dále do historie již ve zmíněném Norsku a Dánsku. Po tomto zjištění, kdy jsem výsledek sdělil i svým bratrům, tak spousta našich zlozvyků, chutí, stylů chování začala dávat smysl - např. veliká obliba ryb a rybích pokrmů, spíše studenomilnost, atd. ... Po mateřské linii to bylo také velké překvapení, že patříme k nejstarším původním evropským liniím původem z Řecka. Takže kdo je zvědavý a kdo chce vědět něco o svých kořenech, předcích tak ať neváhá 
Pavel R.

Potvrzení ,,teplomilných" genů 
Genograf jsem objednal manželce k jejím sedmdesátinám. Výsledek ji potěšil - tatínkovi předkové z Gruzie a maminčini z jižní Francie.
Zdá se, že test potvrdil potřebu mé ženy po příjemném teplém počasí - středomořském klimatu - narozdíl ode mne.
Pavel V. 
 

Dárek pro maminku 

s přístupem vaší společnosti jsem velice spokojena. Výsledky splnily očekávání.
Test byl dárkem pro maminku. Ta ovšem byla zklamaná výsledkem, jelikož celý život jako milovnice tepla doufala, že má kořeny kdesi v Africe. Výsledek to ovšem nepotvrdil :-)
To neznamená, že bylo v nepořádku. Vše proběhlo skvěle.
Pavlína N.
 

Udělali jsme radost tatínkovi

Dobrý den, posílám fotografii tatínka s výsledkem vašeho zkoumání.
Moc děkuji za příležitost udělat mu radost, výsledek je velice zajímavý.
Alena Š.
 

Y + Mt – Genografický test
Moc děkuji za rozbor DNA. Výsledky přišly shodou náhod k mému svátku a byl to rozhodně nejzajímavější dárek! Test je jednoduchý, podle návodu vše dobře pochopitelné. I když je test finančně nákladnější, pro mě ta cena za to stála. Zajímám se o genealogii a přes archivy jsem se dostala celkem daleko do minulosti. Tento test mi ale nabídl ještě další pohled, do mnohem vzdálenější historie. Doporučuji test všem, kdo se zajímají o historii svého rodu. Jako výhodu oceňuji přístup do České národní genografické databáze.
Helena F., Blatná

Mám ohromnou radost!
Chtěl bych Vaší laboratoři moc a moc poděkovat, Čekal jsem na tuto chvíli celé roky a podařilo se! Ozvala se mě předevčírem a včera paní Iva, se kterou jsem si navzájem vyměnil Certifikát, jelikož jsme oba nemohli uvěřit, že se našli naprosto shodné variace jak ze základní tak i rozšířené oblasti při Mt-GenoGraf testu... Je to pro mě skoro jako najít vlastní sestru ze stejné pokrevní linie nějakého kmene či vesnice, jenž ani v Matrikách už zapsáno nebude - ale kdo ví, i na tuto možnost společného předka se podíváme - jsem s paní Ivou ve spojení a vyměňujeme si poznatky... 
Jan P., Praha

Výsledek by mohl být adresnější
Dobrý den, upřímně řečeno, výsledky testu jsou dosti obecné, možná by výsledek mohl být adresnější.
Nejsem si jist, že bych si váš produkt znovu koupil že za těch téměř 11 tisíc.
Jiří B.


Potvrzení původu předků
Dobrý den, děkuji Vám za rychlé vyřízení mé objednávky a jsem opravdu rád, že mi výsledky Vaší laboratoře potvrdily dřívější názor mého tatínka o původu našich předků. Jen je mi líto, že se můj otec těchto až neuvěřitelných možností s rozborem a vyhodnocováním DNA nedožil. Moc by ho to zajímalo. Z výsledků mé genetické genealogie by měl jistě stejně velkou radost, jako všichni mí početní sourozenci. Zároveň mě Vaše profesionálně vytvořená zpráva povzbudila v dalším genealogickém pátrání po mých předcích, tentokrát již jen v digitálně zpřístupněných matrikách MZA Brno a jinde. Děkuji ještě jednou za Vaši skvělou práci a jsem s pozdravem. 
Jan H.

Přístup do České národní genografické databáze
Jsem spokojena s přístupem Vaší společnosti ke zpracování genetického testu. Zejména jsem uvítala možnost sledovat průběh zakázky. Y GenoGraf byl dárkem otci a ten jím byl potěšen. Velmi pozitivně hodnotíme možnost přístupu do České národní genografické databáze a možnost hledat své neznámé genetické příbuzné. Ještě jednou děkujeme. 
Věra Č. a Josef S.

Y - GenoGrafický test
Všichni spolupracovníci Genomacu, jsem moc spokojen i překvapen s výsledkem svého Y- Genografckého testu otcovské linie, jenž jste pro mne zpracovali. Že mí prapředkové byli germánského původu, by mne nenapadlo. Já z archivů znám svých 8 předků. Až si to finančně budu moci dovolit, rád si doobjednám rozšířený test o 21 Markerů. S vaší prací jsem spokojen, jelikož poznávání vlastní minulosti je tak úžasné a napínavé. Díky za vše a přeji vám mnoho spokojených klientů, jako jsem já.
Jaroslav S., Praha

Skvělé služby
O tom, že Genomac nabízí celou řadu testů, vím od kolegy, který se stal Vaším zákazníkem asi před třemi lety. Co mne však potěšilo a musím říci, že i příjemně překvapilo, byla zkušenost s Vaším informačním systémem, ve kterém je možné si ověřit v jaké fázi se zpracování mé zakázky nachází. Jednak tím předcházíte zbytečným dotazům, čímž si uvolňujete kapacity a pro zákazníka je to příjemné, že ví, že jeho zakázka nikde neleží a že se s ní někdo zabývá. Vaše služby, a nejen pro jejich obsah, ale právě pro jejich formu, mohu jen doporučit.
Jindřich M.

 

Dárkový poukaz - Y GenoGraf
Dobrý den, manželovi k narozeninám jsem u vás kupovala Y-GenoGraf test. Využila jsem možnosti přes dárkový certifikát. S celým procesem od objednání testu/certifikátu, přes platbu, zasílání testu a obdržení výsledků, jsem byla maximálně spokojená. Vše perfektní, on-line a bez nutnosti někam volat nebo chodit. Celý proces proběhl rychle a bez komplikací. Manžel měl z dárku obrovskou radost a také byl spokojen.
Anna T.
 
Genetická turistika
Dobrý den, děkuju za Váš e-mail, s výsledkem zakázky i s přístupem společnosti Genomac jsem byl velmi spokojený. Jediná připomínka by mohla být k tomu, ze vyhodnocení výsledku trvalo trochu déle, než jsem čekal, ale vzhledem k tomu, že to bylo v období Vánoc, tak chápu, že jste pravděpodobně měli více práce než obvykle. Určitě to přispělo k tomu, že jsem se dozvěděl něco nového o mých předcích. Navíc to není v rozporu s tím, co už jsem věděl z archivu, kronik apod., takže teď, i s informacemi od vás, mohu pokračovat v dalším hledání původu moji rodiny, je to opravdu velice zajímavé...taková "genetická turistika"... Ještě jednou děkuju a přeju vám mnoho úspěchů ve vaší práci.
Martin M.
 
Prvotní obavy z odběru
Dobrý den, obdržel jsem poukaz na test od mé dcery jako dar k narozeninám. Zřejmě tím chtěla přispět k mému amatérskému genealogickému hledání. Co k hodnocení testu mohu sdělit? Měl jsem trochu obavy ze zvládnutí odběru, proto jsem Vám telefonoval, zda můžeme tuto "operaci" uskutečnit u vás. Po příjemném rozhovoru jsem se odvážil provést odběr sám. Musím zmínit, že propriety a návod pro provedení jsou bezproblémové. Rozhodl jsem se pro osobní předání, což bylo trochu komplikované (navigace mne dovezla k jednosměrnému vjezdu). Stejně kladně lze hodnotit Vaše jednání při vlastním předání a průběžné informace o průběhu zakázky a samozřejmě také dodržení slíbeného termínu. K výsledku a zprávě: jsou srozumitelné, zcela splnily mé očekávaní. Nejsem kompetentní posuzovat výsledek po odborné stránce. S pozdravem
Ing. Jan M.
 
Profesionálnější provedení certifikátu
Dobrý den, analytická část certifikátu se mi v současnosti jeví profesionálnější, než byla před zhruba osmi lety, kdy jsem si u Vaší společnosti nechával dělat test poprvé.  
Jan R.
 
Překvapivý výsledek
Vážení, s přístupem Vaší společnosti jsem rozhodně velmi spokojen, jen mě výsledek, že mám germánský původ, nemálo překvapil a jsem rád, že jsem si test původu nechal udělat. Byl jsem přesvědčen, že jsem slovenského, a tedy slovanského původu, případně maximálně maďarského. Pátral jsem po svých předcích v archivech na Slovensku, kde jsem se dostal pouze k roku 1707. Škoda, že nelze z DNA zjistit, kdy mohl některý můj předek na Slovensko dorazit, zda za Třicetileté války nebo už v době stěhování národu. Objednal jsem si u Vás ještě podrobnější rozbor a budu se těšit na jeho výsledky.
Jiří K.
 
Rozšíření obzorů pátrání
Přeji hezký den, s testem, který jste provedli, jsem velmi spokojen. Rovněž jsem spokojen i s vaším přístupem, byl jsem průběžně informován o stavu zakázky. Mě nejvíce zajímal test po otcovské linii, poněvadž bych chtěl zjistit mimo jiné i původ našeho neslovanského příjmení. Rovněž mě potěšilo, že mám anonymní přístup do databáze Genografu, která potvrdila vzdálenou příbuznost v otcovské linii ve východní Evropě, a také možnost se případně anonymně kontaktovat. Zkoušel jsem samozřejmě pátrat po matrikách, ale dostal jsem se maximálně asi 200 let zpětně k záznamům o našich předcích. Toto mi výborně rozšířilo obzory mého pátrání. Přeji Vám hodně štěstí ve vaší zajímavé práci.
Pavel H.
 
Mt-genograf
Dobrý den, s výsledkem, který jsem obdržela, jsem spokojena nejen já, ale i matka, sestra a dcera. Teď chceme se sestrou ještě objednat Y - genografický test, prostě to chceme dovést do konce. Je úžasné, že se tyto informace dají zjistit. Pro nás, kteří v této oblasti tápeme, je to zázrak. Jako laik ani nemohu mít nějaké připomínky, výtvarné zpracování je na úrovni a pocity při rozbalování obálky s výsledky se ani nedají popsat. V budoucnosti možná využiji ještě Genoskop, protože mám ročního vnuka. Přeji mnoho pracovních úspěchů a děkuji.
M.A.
 
Zajímavé poznatky
Dobrý den, jsem velmi spokojená. Toto zjištění bylo pro mou rodinu velice zajímavé. Vám osobně děkuji za ochotu a doručení. Doporučila jsem vás svým známým. Děkuji.
Soňa C.
 
 
Vysoká úroveň zpracování výsledků
Mile mne překvapilo, že jsem byl průběžně informován o stavu své objednávky, což mi dávalo jistotu, že se na objednávce pracuje a nezůstala založená někde "v šuplíku". Nutno ocenit nejen vysokou úroveň zpracování výsledků, ale i kvalitní grafické zpracování certifikátu. Příjemně potěšila i pohotová reakce na mé následné otázky a srozumitelnost a úplnost odpovědí na ně.
Otakar F.
 
Vstřícný přístup
Dobrý den, jsem ráda, že jsem se rozhodla zadat vaší společnosti zpracování genografických testů a děkuji za vstřícný přístup k mým doplňujícím dotazům v průběhu zpracování zakázky i za včasné vyhotovení testů. Výsledky jsem netrpělivě očekávala a přiznávám, že byly zčásti očekávané (v mateřské linii) a zčásti neočekávané (v otcovské linii). Jsem ráda, že pro širokou veřejnost existuje možnost si genografické testy objednat. Věřím, že databáze se bude dále rozrůstat. Přeji vaší společnosti hodně úspěchů a spokojených zákazníků.
RNDr. Hana D.
 
Dobrodružné bádání
Zdravím Vás, poprvé jsem si testy Genomacu pořizoval v roce 2007. Vždy mě zajímaly aspekty nejen vlastního původu, ale obecně otázka migrace národů až do daleké historie, jejich "mixáž". Připadá to alespoň mně zajímavé a přínosné. Po letech jsem se rozhodl si rozšířit obzory a nechal si zhotovit novější analýzu otcovské, která je teď podrobnější s více daty a nově i mateřskou linii. Výsledky jsou v určitých aspektech překvapující a jinde zase se potvrdily naše očekávání. Vše to je ale zábavné, svým způsobem dobrodružné. I proto jsem analýzu objednal jako vánoční dárek i kolegům z kanceláře.
Alex K.
 
Fascinující informace
Dobrý den, možnost získat touto cestou informace o svém prapůvodu je fascinující, když uvážím, že s vyhledáváním předků se člověk dostane tak maximálně do 16. století. Je to zvláštní pocit, když před sebou máte certifikát. Musím se i přiznat, že jsem si i mohla zdůvodnit, proč mojí nejoblíbenější zemí Evropy je Francie. Děkuji vám i za to, že odběr vzorků lze provést doma. A nyní něco závěrem: Využití genetických rozborů pro tento účel je velice zajímavé, ale ráda bych vám, především,popřála mnoho úspěchů v oblasti medicínské, v rozklíčování vzniku genetických mutací.
Pavla Z.
 
Velká ochota a komunikace
Dobrý den, byla jsem velmi mile překvapena jednáním vašich pracovníků, kteří s velkou ochotou vysvětlili a odpověděli na všechny otázky. Rovněž mně vyhovovaly průběžné zprávy o postupu práce. Velmi vám děkuji za vzornou spolupráci a přeji vám mnoho spokojených klientů.
Jana Ch.
 
Y - GenoGraf
Hezký den, s přístupem společnosti Genomac a jejími službami jsme velmi spokojeni. Dáváme si Y-Genograf testy v širší rodině jako dárky. Všichni obdarovaní jsou velmi rádi, že o sobě zjistí něco zajímavého a nového a tyto informace velmi rádi analyzujeme na rodinných oslavách. Téměř všichni pracujeme v gastromii a zjistili jsme, že chutě zřejmě velmi souvisí s původem. Již se nedivíme, že Češi nejí ryby, my například ryby milujeme, původ otcovské linie máme ve středomoří..., na což jsme přišli díky Genomacu. Děkujeme
Lenka B.
 
Y-GenoGraf
Oceňuji zájem společnosti Genomac o spokojenost zákazníků a v mém případě určitě výsledek testu Y-Genograf a interpretace je pro mě vyhovující a v podstatě výsledek splnil očekávání. Stejně tak průběh celé zakázky hodnotím jako profesionálně dobře zvládnutý.
Jan U.
 
GenoGraf test
Dobrý den, můj názor na výsledek vaší práce je velmi pozitivní, a to jak na grafické a obsahové zpracování testu, tak na velmi pozorný přístup k zákazníkovi díky pravidelným informacím o stavu zakázky. Mám možnost porovnat testy mých příbuzných, které byly vyhotoveny před asi 2-3 lety a vidím značný posun k lepšímu. Děkuji Vám za přístup.
Vladimír P.

 

Mt GenoGraf
Vážení, děkuji za vypracování testu mt-DNA, který jsem daroval své mamince ke kulatým 70-tým narozeninám. Test ji potěšil. Svému otci chci také dát podobný dárek. Bude to Y-DNA test.
Jiří S.

 

Skvělý test GenoGraf
Výsledky testu byly se zájmem přijaty nejen v mé rodině, ale i v bližším příbuzenstvu. Obě mé sestřenice byly velmi zvědavé na výsledky, neboť jsem jediným zástupcem mužského pohlaví, takže výsledky očekávaly opravdu netrpělivě. Z tohoto důvodu jsem uvítal i Vaše průběžné informování o stavu zakázky. Výsledky testu ve formě grafického zpracování jsem si s ohledem na pěkné barevné provedení vystavil ve své kanceláři. Samozřejmě uvažuji o získání dalších informací ze služby Genoskop. Děkuji Vám.
Ing. Kamil N.

 

Výsledky GenoGraf testu
Výsledky testů Genomacu jsou velmi zajímavé, proto se testování zúčastnila celá širší rodina a doporučili jsme i známým.
dr. Růžena P.
 

Genoskop

 

Výsledky jsme si četli celá rodina společně

Genetický test jsem objednala pro své tři děti a jsem ráda, že jsem to udělala. Od začátku do konce to byl bezproblémový proces i komunikace a já jsem spokojená, že vím, na co mají naše děti nadání. Výsledky jsme poprvé četli všichni společně, celá rodina. Vlastně jsme s manželem výstupy trochu předpokládali, jen něco nás překvapilo. Je to dobrý pocit potvrdit si své tušení. Nebudu kvůli tomu k něčemu děti nutit nebo naopak je nechávat přestat s nějakou aktivitou, ke které zjevně nemají vlohy. Ale vím alespoň, co jim jde „samo" nebo řekněme lépe a co je stojí více úsilí. Děkuji.

spokojená zákaznice

Spokojenost, ale uvítal bych více informací
Dobrý den, s procesem i samotným testováním jsme byli spokojeni. U přerušených dopaminových drah (test Genoskop) bych uvítal více informací, zda to lze nějak zlepšit, nebo nějaké příklady, jak s tím pracovat. S přátelským pozdravem
Vladimír F.

Výborný přístup
Chtěla bych společnosti Genomac poděkovat za pozitivní přístup a za rady a informace, které mi byly poskytnuty, těším se na další spolupráci a budu určitě vaše testy doporučovat všem známým.
Ing. Arch. Zuzana I., Praha

Genoskop Junior
Nechala jsem udělat Genoskop Junior pro svou 5 letou dceru, abych mohla lépe porozumět jejím potřebám (například spánek) a zálibám (sport či hud­ba), neboť jsem se nemohla rozhodnout, kterým směrem by bylo vhodné dceru nasměrovat. V současné době jsem již její volný čas přizpůsobila jejímu genetic­kému vybavení v kombinaci s jejími zájmy, neboť se domnívám, že chuť a radost z něčeho, co dceři půjde lépe než ostatní věci, z ní udělá spokojeného člověka, který svůj život prožije aktivně a s plným uspokojením. Jednou z výhod testu je i nenásilný odběr vzorků ze slin, což je výborné zejména u malých dětí, jako v mém případě.
A.K., Praha
 
Zkušenosti s testem Genoskop JUNIOR:
„Test genoskop Junior jsem nechala udělat pro obě své děti. Nejprve jsem nechala otestovat syna, kterému bylo 12 let. Nejvíce mě zajímaly jeho sportovní geny. Důvodem bylo neustále přemýšlení kam nejlépe syna nasměrovat ve chvíli, kdy odmítnul již dále se věnovat společenskému tanci. S manželem jsme hledali alternativu jiného sportu. Navíc v té době jsme začali se synem běhat a on měl neustále problém s výkonností na krátkých tratích, s tím, že delší tratě by nezvládnul. Po výsledcích jsem pochopila, že má vytrvalostní geny a tudíž trat 3 km ho rozhodně neuspokojí, dnes syn běhá kolem 10km a dal se na cyklistiku, která ho velmi baví. Největším překvapením ovšem bylo zjištění, že má absolutní hudební sluch. Ve chvíli rozhodování nám učitelé řekli, že je hudební poleno, že nemá cenu se dál zabývat hudební stránkou. Po absolvování testu jsem začala se synem pracovat sama bez odborníků a dnes syn dobře zpívá, ale je mi jasné, že v tomto věku už z něj virtuoze neuděláme:-). Po tom, co jsme se trápili kam syna nejlépe směrovat, jsme se rozhodli, že test podstoupí i naše dcera. Dnes je dceři rok a já vím, že vytrvalostní sporty může při dobře vedeném tréninku zvládnout až na vrcholové úrovni, nebo že z ní virtuóz rozhodně nebude. A také vím, proč mě obě dětí budí v pět ráno, jsou totiž oba skřivani a nejvíce aktivit jim mohu naložit právě ráno:-) a také si u obou budeme hlídat jejich sklony k závislostem a tuto závislost směrovat na sportovní nebo jiné zájmové aktivity. Všem rodičům test doporučuji, aby věděli, kterým směrem se jejich děti nebudou trápit. Test dcera absolvovala v šesti měsících. Test je šetrný a výsledky jsou napsány naprosto srozumitelně.“
 
Genoskop Junior

pozitiva: poměrně rychlé zpracování, doručení přes PPL funguje spolehlivě

negativa: trochu nás to zklamalo, asi jsme měli větší očekávání  a jiné představy, jak by závěrečný výstup měl vypadat (čekali jsme, že to bude zpracováno výrazně podrobněji).

J.T. 

 
Genoskop Linie
Již několikrát jsem zkoušela hubnout podle různých návodů a diet, vždy se ale kila vrátila zpět. Až teprve z výsledků Genoskop Linie jsem zjistila, že moje vro­zené schopnosti redukovat váhu jsou snížené, ale že výraznější efekt na moje hubnutí by měla mít středomořská strava. Ve sportu mi vyšlo, že sice nemám geny pro zdatnost (horolezecké geny), ale jsem dobrý vytrvalec. Proto jsem zku­sila běhání, samozřejmě jenom po rovinkách a musím říct, že mě to moc baví. Také jím víc ryby, jím pouze rostlinné tuky a dodržuji další doporučení, která ve výsledku testu byla. A celkově se cítím o moc lépe. Sice neshazuji kila tak rychle, ale vím, že konečně žiji zdravě a je mi dobře“.
L.Š., Beroun
 

Umění DNA - Genoklenot a Genoportrét

 

Rodinný klenot
Mám Genoklenot Náramek DNA čipy, na kterém jsou vyobrazeny profily celé mojí rodiny (dvě dcerky, manžel a já). Náramek je moc krásný a navíc se příjemně nosí, takže ho mám každý den a mám pocit, jako bychom byli stále spolu...
L.B., Praha

Chci Vám moc poděkovat
Genoportrét mých tří synů dopadl skvěle! Mám pro manželku krásný dárek. A navíc originální. Je to opravdu skvělá služba. 
J.B., Praha

Dárek k výročí
Náramek jsem dostala od svého muže k výročí (s jeho DNA) a měla jsem neuvěřitelnou radost. A on má zase radost, kdykoliv si ho někam vezmu. Je to opravdu výborný nápad. Nyní zvažuji, že si objednám ještě další náramek s DNA naší dcery, případně náhrdelník, abych mohla nosit šperky s oběma DNA zároveň. Děkuji!
T. H. 

Originální doplňek
Genoportrét se nachází v mé firemní kanceláři. Je vhodným a opravdu originálním doplňkem vybavení. Barevné sladění kombinací genetických kódů mých dvou dětí na černém pozadí vytváří podobu zajímavého uměleckého obrazu. Jeho nevšední vzhled vždycky zaujme mé návštěvníky. Užitečný je také přiložený certifikát poskytující informace k vyobrazeným specifickým úsekům.
T.

Určitě mohu jen doporučit
Oceňuji Vaši pomoc s výběrem barev a ochotu odpovídat na moje dotazy. Myslím, že vše nakonec dopadlo skvěle, překvapení se povedlo a přítelkyně je opravdu spokojená:-) Děkuji Vám."
Jakub

Velkolepé dílo
Možnost ztvárnit DNA člověka na plátně je výborný nápad, umožňuje to každému člověku spoluvytvářet, respektive dotvářet navrhovaný prostor sám sebou. Jde v podstatě o portrét člověka, který je naprosto pravdivý. Je překrásné, jak každý sám za sebe může vydat tak harmonický obraz. Zároveň mi připadá úžasná možnost do jednoho obrazu přenést partnery či rodiny. Je povznášející, že každý z nás si může nechat "namalovat" velkolepé dílo, vytvořit ho sebou samým.
Tomáš B., architekt, Praha

Designový šperk
Genoklenot jsem dostala jako dárek k narozeninám od své dcery. Velmi mile mne překvapil jeho design. Přívěšek - jemná kombinace nanesených křišťálů Swarovski v podobě jedinečného a nenásilného zakomponování genetického kódu nositele v mém případě mé dcery, na tenké kovové destičce a elegantní řetízek. Domnívám se, že tento šperk může směle konkurovat výrobkům drahých šperkařských firem. Hodí se jak k dennímu nošení, tak k večerním šatům. Mohu ho doporučit i těm nejnáročnějším "nositelkám".
A.Z.

Rodinný šperk
Dobrý den, s Genoklenotem jsem velice spokojená a považuji ho za rodinný šperk. Přijde mi výborná myšlenka nechat zakódovat DNA profil do šperku, nebo portrétu. Přeji Vám i celému týmu Genomacu úspěšný rok.
Naďa H., Mutěnice

DNA šperk
Dobrý den, nechaly jsme se sestrou mamince k Vánocům vyrobit DNA šperk - náramek a náhrdelník. Nám se velmi líbil a mamince udělal obrovskou radost, děkujeme Vaší společnosti za možnost nechat vytvořit něco tak ojedinělého.
Marie S., Bratislava

Originalita šperku
S genoklenotem jsem byl velice spokojen a i manželce přišel velmi zajímavý, kladně hodnotím originalitu šperku, rychlost zpracování. Určitě mohu jen doporučit jak šperk, tak i přístup celé společnosti! Děkuji Vám.
Petr Š., Havířov

Dárkové předměty

 

Hrneček
Originálním způsobem se dá vyjádřit to, jak nám na někom velice záleží a máme ho rádi. Z Vašich originálních hrnečků mám velkou radost, jsou vyrobeny z kvalitní keramiky a jsou vhodné i do myčky na nádobí. Mají zábavné motivy, které pobaví a potěší zároveň. Vřele doporučuji.
Spokojená zákaznice
 
Bílý keramický hrneček
Výborné na tom je, že potisk je umístěn na obou stranách hrnečku, takže je vhodný pro praváky i leváky. A doručení bylo rychlé a bezpečné, hrneček byl pečlivě vložený do papírové krabičky a zabalený v bublinkové fólii. Doporučuji. Krásný dárek který potěší.
P.S.