Dárkový poukaz DNA Paprsky náhrdelník

5 990 Kč 6 190 Kč od 5 990 Kč - - - Sleva 3 % Sleva až 3 %
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Náhrdelník DNA paprsky je nejnovějším členem rodiny Genoklenotů. Obdarujte poukazem na výrobu tohoto jedinečného šperku s jedinečnou vnitřní hodnotou Vaší jedinečnou ženu, partnerku či maminku.

 

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky) a vzorníkem barev k určení barevnosti Genoklenotu. Pro uplatnění stačí odeslat vzorky a výběr barvy zpět k nám do laboratoře. 

Náhrdelník DNA paprsky je mimořádným spojením luxusního šperku s osobním kouzlem milovaného člověka. Je ručně vyroben z krystalů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000) s variabilní délkou cca 45 – 50 cm. Náhrdelník je vyráběn podle vybraných úseků v DNA, tzv. genetických markerů, které jsou pro každého člověka rozdílné a tedy charakteristické. Paprsky odpovídají těmto genetickým markerům a jejich hodnoty se promítnou do pozice barevných krystalů v paprscích. Náhrdelník vyrábíme podle DNA předlohy jedné osoby

Spolu s Genoklenotem od nás jeho majitelka obdrží také certifikát, který jí o náhrdelníku poskytne všechny důležité informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění genetických markerů v náhrdelníku.
Barevnost krystalů si majitelka dárkového poukazu zvolí sama výběrem z deseti variant. Ty jsou k nahlédnutí v horním menu (tabulky barev), definitivně si však barevnost určí až podle obdrženého vzorníku barev.
Hotový Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám podle zvolené varianty dárkového poukazu buď jeho elektronickou verzi ke stažení a vytištění (do 2 hodin), nebo Vám na korespondenční adresu odešleme poštou dárkové balení s dárkovým poukazem, vzorníkem barev k definitivnímu určení barevnosti Genoklenotu a sadou na odběr DNA (jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + zkumavky + instrukce k odběru). Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat.

Pro uplatnění dárkového poukazu v dárkovém balení stačí odeslat odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Genoklenot. Veškeré informace k uplatnění elektronického dárkového poukazu Vám zašleme spolu s poukazem. 

"Určitě mohu jen doporučit. Oceňuji Vaši pomoc s výběrem barev a ochotu odpovídat na moje dotazy. Myslím, že vše nakonec dopadlo skvěle, překvapení se povedlo a přítelkyně je opravdu spokojená:-) Děkuji Vám."
 
Jakub