Dárkový poukaz G-miniprint DUO

5 490 Kč 5 490 Kč 5 490 Kč 5 490 Kč 5 790 Kč 5 790 Kč 5 790 Kč 5 790 Kč 6 290 Kč 6 290 Kč 6 290 Kč 6 290 Kč od 5 490 Kč
Materiál
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dárkový poukaz na G-miniprint DUO je krásným dárkem pro blízkou osobu. Obraz menších rozměrů v sobě zachycuje spojení dvou osob, proto je ideálním dárkem pro Vaše rodiče, příbuzné, nebo pro Vás a Vašeho partnera.

 

G-miniprint je menší verzí oblíbeného Genoportrétu. Jedná se o obraz velikosti fotografie, který nabízíme ve třech provedeních: akrylová deska s nenápadným akrylovým stojánkem, samostatně stojící G-miniprint z akrylového masivu, nebo G-miniprint v provedení alu-bond (mimořádně tenká akrylová deska potažená hliníkem) se širokým akrylovým stojánkem. G-miniprint vyrábíme podle genetické informace obsažené v DNA. Každá DNA obsahuje několik velmi variabilních míst, která jsou unikátní pro každého člověka. Tyto tzv. genetické markery umíme z DNA přečíst a ve Vašem G-miniprintu je uvidíte jako barevné linky. 

G-miniprint DUO je trojbarevný - každá osoba má svoje genetické markery zobrazeny jinou barvou, třetí barva pak připadá na jejich společné markery. Podle zastoupení jednotlivých barev lze poznat, nakolik jsou si vyobrazené osoby geneticky podobné. Barevnost linek i pozadí si vybírá obdarovaný sám (na výběr jsou varianty uvedené ve vzorníku barev v horní liště). Definitivní volbu barevnosti provede ale až do vzorníku barev, který odesíláme poštou spolu se sadou na odběr vzorků DNA. 

Obdarovaný nemusí rozumět genetice, aby se v G-miniprintu vyznal. Ke G-miniprintu od nás totiž dostane certifikát s krátkým vysvětlením, hodnotami markerů a s nákresem jejich umístění v G-miniprintu. Certifikát Vašemu blízkému tedy o jeho G-miniprintu poskytne všechny potřebné informace.

G-miniprint dodáváme v dárkové krabičce zabalený v bublinkové fólii.

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v luxusní dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky + instrukce k odběru), vzorníkem barev pro výběr barevnosti a brožurou "Genetika v našem životě". Pro uplatnění stačí odeslat vzorky zpět k nám do laboratoře.

 

G-miniprint zhotovíme do 4 týdnů od obdržení vzorků DNA.

"Genoportrét jsem dostal k narozeninám od svých dětí a nachází se v mé firemní kanceláři. Je vhodným a opravdu originálním doplňkem vybavení. Barevné sladění kombinací genetických kódů mých dvou dětí na černém pozadí vytváří podobu zajímavého uměleckého obrazu. Jeho nevšední vzhled vždycky zaujme mé návštěvníky. Užitečný je také přiložený certifikát."

T.