Dárkový poukaz G-miniprint SINGLE

3 990 Kč 3 990 Kč 3 990 Kč 3 990 Kč 4 290 Kč 4 290 Kč 4 290 Kč 4 290 Kč 4 690 Kč 4 690 Kč 4 690 Kč 4 690 Kč od 3 990 Kč
Materiál
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Chcete být milované osobě neustále nablízku? Přijde Vám klasická fotka moc obyčejná? Objednejte dárkový poukaz na výrobu G-miniprintu SINGLE, díky kterému bude mít obdarovaný Vaši originalitu neustále na očích.

 

G-miniprint je menší verzí oblíbeného Genoportrétu. Jedná se o obraz velikosti fotografie, který nabízíme ve třech provedeních: akrylová deska s nenápadným akrylovým stojánkem, samostatně stojící G-miniprint z akrylového masivu, nebo G-miniprint v provedení Alu-bond (mimořádně tenká akrylová deska potažená hliníkem) se širokým designovým stojanem. G-miniprint vyrábíme podle genetické informace obsažené v DNA. Každá DNA obsahuje několik velmi variabilních míst, která jsou unikátní pro každého člověka. Tyto tzv. genetické markery umíme z DNA přečíst a ve Vašem G-miniprintu je uvidíte jako barevné linky. 

G-miniprint SINGLE je jednobarevný. Barevnost linek i pozadí si vybírá obdarovaný sám podle vzorníku barev v horní liště, vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti od nás však obdrží až spolu se sadou na odběr vzorku DNA.

Obdarovaný nemusí rozumět genetice, aby se v G-miniprintu vyznal. Ke G-miniprintu od nás totiž dostane certifikát s krátkým vysvětlením, hodnotami markerů a s nákresem jejich umístění v G-miniprintu. Certifikát Vašemu blízkému tedy o jeho G-miniprintu poskytne všechny potřebné informace.

G-miniprint dodáváme v dárkové krabičce zabalený v bublinkové fólii.

 

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v luxusní dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky + instrukce k odběru), vzorníkem barev pro výběr barevnosti a brožurou "Genetika v našem životě". Pro uplatnění stačí odeslat vzorky zpět k nám do laboratoře.

 G-miniprint dodáváme do 4 týdnů od obdržení vzorku DNA.

"Možnost ztvárnit DNA člověka na plátně je výborný nápad, umožňuje to každému člověku spoluvytvářet, respektive dotvářet navrhovaný prostor sám sebou. Jde v podstatě o portrét člověka, který je naprosto pravdivý. Je překrásné, jak každý sám za sebe může vydat tak harmonický obraz. Zároveň mi připadá úžasná možnost do jednoho obrazu přenést partnery či rodiny. Je povznášející, že každý z nás si může nechat "namalovat" velkolepé dílo, vytvořit ho sebou samým."
 
Tomáš B., architekt, Praha