Darkový poukaz G-miniprint TRIO

6 990 Kč 6 990 Kč 6 990 Kč 6 990 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 590 Kč 7 590 Kč 7 590 Kč 7 590 Kč od 6 990 Kč
Materiál
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dárkový poukaz na G-miniprint Trio je skvělým dárkem pro někoho, kdo chce mít své rodinné příslušníky neustále u sebe. Třeba na pracovním stolku.

 

G-miniprint je menší verzí oblíbeného Genoportrétu. Jedná se o obraz velikosti fotografie, který nabízíme ve třech provedeních: akrylová deska s nenápadným akrylovým stojánkem, samostatně stojící G-miniprint z akrylového masivu, nebo G-miniprint v provedení alu-bond (mimořádně tenká akrylová deska potažená hliníkem) se širokým designovým stojánkem. G-miniprint vyrábíme podle genetické informace obsažené v DNA. Každá DNA obsahuje několik velmi variabilních míst, která jsou unikátní pro každého člověka. Tyto tzv. genetické markery umíme z DNA přečíst a v G-miniprintu je uvidíte jako barevné linky. 

G-miniprint TRIO obsahuje linky v šesti barvách - každá osoba má genetický profil zobrazen jinou barvou, čtvrtá, pátá a šestá barva pak připadají na jejich společné znaky. Podle zastoupení jednotlivých barev lze poznat, nakolik jsou si vyobrazené osoby geneticky podobné. Barevnost linek i pozadí si vybírá obdarovaný sám podle vzorníku barev, který je k nahlédnutí v horní liště. Vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti od nás ale obdrží poštou spolu se sadou pro odběr vzorků DNA.

Obdarovaný nemusí rozumět genetice, aby se v G-miniprintu vyznal. Ke G-miniprintu od nás totiž dostane certifikát s krátkým vysvětlením, hodnotami markerů a s nákresem jejich umístění v G-miniprintu. Certifikát Vašemu blízkému tedy o jeho G-miniprintu poskytne všechny potřebné informace.

G-miniprint dodáváme v dárkové krabičce zabalený v bublinkové fólii.

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v luxusní dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky + instrukce k odběru), vzorníkem barev pro výběr barevnosti a brožurou "Genetika v našem životě". Pro uplatnění stačí odeslat vzorky zpět k nám do laboratoře.

 

Hotový G-miniprint odesíláme do 4  týdnů po obdržení vzorků DNA.

 

"Chci Vám moc poděkovat, Genoportrét mých tří synů dopadl skvěle! Mám pro manželku krásný dárek. A navíc originální. Je to opravdu skvělá služba."

J.B., Praha