Darkový poukaz Genoportrét TRIO

14 990 Kč 14 990 Kč 14 990 Kč 14 990 Kč 16 990 Kč 16 990 Kč 16 990 Kč 16 990 Kč 19 990 Kč 19 990 Kč 19 990 Kč 19 990 Kč 23 990 Kč 23 990 Kč 23 990 Kč 23 990 Kč 27 990 Kč 27 990 Kč 27 990 Kč 27 990 Kč od 14 990 Kč
Velikost
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Chcete Vašemu známému vyzdobit domov skutečně originálním uměleckým dílem? Objednejte mu dárkový poukaz na rodinný Genoportrét, který zobrazuje genetické profily tří osob.

 

Genoportrét je jediný osobní či rodinný portrét, který zobrazuje genetickou jedinečnost, namísto tradičních postav nebo tváří. Jak je to možné? Každý Genoportrét totiž vyrábíme podle genetické informace obsažené v DNA. Každá DNA obsahuje několik velmi variabilních míst, která jsou unikátní pro každého člověka. Tyto tzv. genetické markery umíme z DNA přečíst a ve Vašem Genoportrétu je uvidíte jako barevné linky. 

Genoportrét TRIO obsahuje linky v šesti barvách - každá osoba má genetický profil zobrazen jinou barvou, čtvrtá, pátá a šestá barva pak připadají na jejich společné znaky. Podle zastoupení jednotlivých barev v Genoportrétu poznáte, nakolik jsou si vyobrazené osoby geneticky podobné. Vzorník barev je k nahlédnutí v horním menu, definitivní výběr barvy však provedete až ve vzorníku, který Vám pošleme poštou.

Genoportréty nabízíme ve velikostech S (odpovídá zhruba formátu A3) až XXL (1500 x 1000 mm). 

Obrazy jsou tištěny na nejkvalitnější materiály nenáročné na údržbu - alu-bond (lehká hliníková deska) nebo akryl (lesklá akrylová deska). 

Obdarovaný nemusí rozumět genetice, aby se v Genoportrétu vyznali. Ke Genoportrétu od nás totiž dostane certifikát s krátkým vysvětlením, hodnotami markerů a s nákresem jejich umístění v Genoportrétu. Certifikát Vašemu blízkému tedy o jeho Genoportrétu poskytne všechny potřebné informace.

Genoportrét dodáváme připravený rovnou k pověšení na zeď (se závěsným kovovým rámem na zadní straně), zabalený v bublinkové fólii a kartonové krabici. 

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v luxusní dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky + instrukce k odběru), vzorníkem barev pro výběr barevnosti a brožurou "Genetika v našem životě". Pro uplatnění stačí odeslat vzorky zpět k nám do laboratoře.

Jak probíhá odběr vzorku:

Pro odběr vzorku DNA využije obdarovaný naši odběrovou sadu. Neděste se - jedná se o jemný kartáček na setření vnitřní strany tváře + instrukce k odběru. V klidu a pohodlí si obdarovaný odebere vzorek DNA, vybere si barevnou kombinaci svého Genoportrétu a obojí zašle poštou zpět k nám do laboratoře. My vzorek zanalyzujeme a do 4 týdnů vyrobíme Genoportrét.

"Chci Vám moc poděkovat, Genoportrét mých tří synů dopadl skvěle! Mám pro manželku krásný dárek. A navíc originální. Je to opravdu skvělá služba."

J.B., Praha