Darkový poukaz Genoportrét SINGLE

12 990 Kč 13 290 Kč 13 290 Kč 13 290 Kč 15 990 Kč 16 290 Kč 16 290 Kč 16 290 Kč 6 990 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 8 990 Kč 9 290 Kč 9 290 Kč 9 290 Kč 5 990 Kč 6 290 Kč 6 290 Kč 6 290 Kč 19 990 Kč 20 290 Kč 20 290 Kč 20 290 Kč od 5 990 Kč
Velikost
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Genoportrét SINGLE zobrazuje genetický profil jedné osoby. Obdarujte Vaše blízké, rodinu či přátele dárkovým poukazem na výrobu Genoportrétu, ať mohou mít vnitřní krásu milované osoby stále na očích.

Do poznámky v objednávce, prosím, uveďte, PRO koho a OD koho je poukaz určen.

Genoportrét je jediný osobní či rodinný portrét, který zobrazuje genetickou jedinečnost, namísto tradičních postav nebo tváří. Jak je to možné? Každý Genoportrét totiž vyrábíme podle genetické informace obsažené v DNA. Každá DNA obsahuje několik velmi variabilních míst, která jsou unikátní pro každého člověka. Tyto tzv. genetické markery umíme z DNA přečíst a ve Vašem Genoportrétu je uvidíte jako barevné linky. 

Genoportrét SINGLE je jednobarevný. Sami si vyberete barvu pro zobrazení genetického profilu, podle kterého je obraz vyroben. Vzorník barev je k nahlédnutí v horním menu, s výběrem barvy však nemusíte spěchat. Barevnou podobu Genoportrétu pro obdarovaného si můžete zvolit klidně až po provedení objednávky podle vzorníku, který Vám pošleme poštou.

Genoportréty nabízíme ve velikostech S (odpovídá zhruba formátu A4) až XXXL (1500 x 1000 mm). Všechny velikosti jsou uvedeny v horním menu. Obrazy jsou tištěny na nejkvalitnější materiály nenáročné na údržbu - alu-bond (lehká hliníková deska) nebo akryl (lesklá akrylová deska). 

Obdarovaný nemusí rozumět genetice, aby se v Genoportrétu vyznal. Ke Genoportrétu od nás totiž dostane certifikát s krátkým vysvětlením, hodnotami markerů a s nákresem jejich umístění v Genoportrétu. Certifikát Vašemu blízkému tedy o jeho Genoportrétu poskytne všechny potřebné informace.

Genoportrét dodáváme připravený rovnou k pověšení na zeď (se závěsným kovovým rámem na zadní straně), zabalený v bublinkové fólii a kartonové krabici. 

 

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 24 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balenívytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky + instrukce k odběru) a vzorníkem barev pro definitivní výběr barevnosti Genoportrétu. Pro uplatnění stačí odeslat vzorky zpět k nám do laboratoře.

Jak probíhá odběr vzorku:

Pro odběr vzorku DNA využije obdarovaný naši odběrovou sadu. Neděste se - jedná se o jemný kartáček na setření vnitřní strany tváře + instrukce k odběru. V klidu a pohodlí si obdarovaný odebere vzorek DNA, vybere si barevnou kombinaci svého Genoportrétu a obojí zašle poštou zpět k nám do laboratoře. My vzorek zanalyzujeme a do 4 týdnů vyrobíme Genoportrét.

"Možnost ztvárnit DNA člověka na plátně je výborný nápad, umožňuje to každému člověku spoluvytvářet, respektive dotvářet navrhovaný prostor sám sebou. Jde v podstatě o portrét člověka, který je naprosto pravdivý. Je překrásné, jak každý sám za sebe může vydat tak harmonický obraz. Zároveň mi připadá úžasná možnost do jednoho obrazu přenést partnery či rodiny. Je povznášející, že každý z nás si může nechat "namalovat" velkolepé dílo, vytvořit ho sebou samým."
 
Tomáš B., architekt, Praha