Darkový poukaz Genoskop Junior

4 200 Kč 4 200 Kč 4 200 Kč 3 900 Kč 7 590 Kč 7 590 Kč 7 590 Kč 7 290 Kč 9 290 Kč 9 290 Kč 9 290 Kč 8 990 Kč 10 790 Kč 10 790 Kč 10 790 Kč 10 490 Kč od 3 900 Kč
Počet osob
Typ dárkového balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Udělejte svým blízkým radost nevšedním dárkem a objednejte pro ně dárkový poukaz na genetický test Genoskop Junior. Zaručeně potěší všechny stávající i nastávající rodiče.

 

Dárkový poukaz na Genoskop Junior je oblíbený zejména u prarodičů, kteří ho následně věnují svým dětem jako netradiční dárek.

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štetečky + zkumavky)  

Genoskop JUNIOR je genetický test, který pomáhá rodičům směřovat své dítě k takovým zájmům a aktivitám, které jsou pro něj přirozené, ve kterých bude vynikat a budou ho tedy pravděpodobně i bavit. Účelem tohoto testu je určit přirozený talent jejich dětí, abys s ním mohli pracovat tak, že bude jejich dítě šťastné.

Dozví se z něj:

Zda je jejich dítě od přírody spíše vytrvalec nebo sprinter

Zda má vrozený absolutní hudební sluch (a s ním související např. talent na cizí jazyky)

Zda vlastní geny pro fyzickou zdatnost

Zda má zvýšené riziko vzniku závislostí (lze pak obrátit pozitivním směrem, např. na sport, čtení, zájmy...)

Jaký je jeho přirozený cirkadiánní rytmus (jak rozvrhnout jeho aktivity)

Test vychází z nejnovějších vědeckých poznatků o genech, které se podílejí na sportovním výkonu, hudebním sluchu či cirkadiánním rytmu. Záleží na odchylkách v těchto genech, jestli je dítě spíše vytrvalec nebo sprinter, jestli má hudební nadání nebo jestli je spíše skřivan nebo sova. Pokud dítě například není tak výkonným sportovcem jako jeho vrstevníci, věřte, že na vině může být absence tzv. horolezeckých genů. Za to však může mít vrozené hudební nadání, které se u malých dětí velmi špatně zjišťuje. Děti s absolutním hudebním sluchem přitom vynikají nejen v hudbě, ale například také v cizích jazycích. Byla by tedy škoda vrozený absolutní hudební sluch neodhalit, protože pokud se nerozvijí od mala, v průběhu dětství zanikne.

Výsledkem testu je několikastránkový podrobný protokol, který srozumitelně popisuje jednotlivé vlohy.

Co se bude dít po objednání dárkového poukazu?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám podle zvolené varianty dárkového poukazu buď jeho elektronickou verzi ke stažení a vytištění (do 2 hodin), nebo Vám na korespondenční adresu odešleme poštou dárkové balení s dárkovým poukazem a sadou na odběr DNA (jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru). Odběr DNA (genetické informace, ze které vlohy „čteme“) se provádí z buněk sliznice úst a vzorek odeberou dětem jejich rodiče. Odběr je rychlý, snadný, bezpečný a bezbolestný. Snášejí ho dobře i miminka. Není se tedy čeho obávat.

Instrukce pro uplatnění elektronického dárkového poukazu naleznete na adrese www.mojegeny.cz/uplatnenipoukazu.

Pro uplatnění dárkového poukazu v dárkovém balení stačí odeslat odebrané vzorky zpět do laboratoří Genomac. Do 6 týdnů od doručení vzorků odesíláme hotový výsledkový protokol.

Během těchto 6-ti týdnů bude Váš vzorek putovat našimi laboratořemi - od izolace DNA, přes namnožení požadovaných úseků, jejich analýzu až k individuálnímu vyhodnocení Vašich výsledků kvalifikovanými odborníky.

 „Test Genoskop Junior jsem nechala udělat pro obě své děti. Nejprve jsem nechala otestovat syna, kterému bylo 12 let. Nejvíce mě zajímaly jeho sportovní geny. Důvodem bylo neustálé přemýšlení kam nejlépe syna nasměrovat ve chvíli, kdy odmítnul již dále se věnovat společenskému tanci. S manželem jsme hledali alternativu jiného sportu. Navíc v té době jsme začali se synem běhat a on měl neustále problém s výkonností na krátkých tratích. Po výsledcích jsem pochopila, že má vytrvalostní geny a tudíž trat 3 km ho rozhodně neuspokojí, dnes syn běhá kolem 10km a dal se na cyklistiku, která ho velmi baví. Největším překvapením ovšem bylo zjištění, že má absolutní hudební sluch. Ve chvíli rozhodování nám učitelé řekli, že je hudební poleno, že nemá cenu se dál zabývat hudební stránkou. Po absolvování testu jsem začala se synem pracovat sama bez odborníků a dnes syn dobře zpívá, ale je mi jasné, že v tomto věku už z něj virtuoze neuděláme:-). Po tom, co jsme se trápili kam syna nejlépe směrovat, jsme se rozhodli, že test podstoupí naše dcera. Dnes je dceři rok a já vím, že vytrvalostní sporty může při dobře vedeném tréninku zvládnout až na vrcholové úrovni. A také vím, proč mě obě dětí budí v pět ráno, jsou totiž oba skřivani a nejvíce aktivit jim mohu naložit právě ráno:-) a také si u obou budeme hlídat jejich sklony k závislostem a tuto závislost směrovat na sportovní nebo jiné zájmové aktivity. Všem rodičům test doporučuji, aby věděli, kterým směrem se jejich děti nebudou trápit. Test dcera absolvovala v šesti měsících. Test je šetrný a výsledky jsou napsány naprosto srozumitelně."

Zákaznice z Prahy