Darkový poukaz Genoskop Komplet

9 790 Kč 7 790 Kč 9 790 Kč 7 790 Kč 9 790 Kč 7 790 Kč 9 490 Kč 7 490 Kč 18 290 Kč 14 290 Kč 18 290 Kč 14 290 Kč 18 290 Kč 14 290 Kč 17 990 Kč 13 990 Kč 24 290 Kč 19 290 Kč 24 290 Kč 19 290 Kč 24 290 Kč 19 290 Kč 23 990 Kč 18 990 Kč 27 290 Kč 21 290 Kč 27 290 Kč 21 290 Kč 27 290 Kč 21 290 Kč 26 990 Kč 20 990 Kč od 7 490 Kč
Počet osob
Typ dárkového balení
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dárkový poukaz na podrobnou analýzu dvanácti vrozených vloh, díky které získá Vámi obdarovaná osoba kompletní obraz o tom, co jí bylo geneticky dáno do vínku.

 

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štetečky + zkumavky)  

Genetický test Genoskop Komplet odhalí 12 vrozených předpokladů - například z oblasti sportovních dispozic, hudebního nadání či sklonům k nadváze. 

Obdarované osobě poradí, jakým způsobem si na základě genetických predispozic co nejefektivněji udržet linii a zdraví, jaká zájmová činnost by pro ni byla vhodná, nebo jak bojovat s nadváhou či obezitou.

Výsledkem testu je Genoskop Komplet "bez interpretace" je několikastránkový podrobný protokol, který pro každého zákazníka vypracováváme zcela individuálně a který srozumitelně popisuje výsledky dvanácti testovaných dispozic.

Výsledkem testu je Genoskop Komplet "s interpretací" je několikastránkový podrobný protokol, jehož součástí jsou výsledky analýzy zmíněných dvanácti dispozic s doporučením jak pozitivní vlohy správně využít a naopak negativní vlohy potlačit a dále podrobné zhodnocení tělesné hmotnosti a tuku (provedené na základě uvedených vstupních údajů). Protokol zahrnuje i vzorový jídelníček a další užitečné informace pro úspěšnou redukci hmotnosti a zdravý životní styl.

Majitel dárkového poukazu se dozví:

Jaký je jeho přirozený cirkadiánní rytmus (jak rozvrhnout jeho aktivity)

Zda má vrozený absolutní hudební sluch (a s ním související např. talent na cizí jazyky)

Jak je náchylný k nadváze při vyšším příjmu tuků

Jaká je jeho vrozená schopnost redukovat váhu zvýšením fyzické aktivity a dietou

Jak se u něj projevuje efekt živočišných versus rostlinných tuků na redukci váhy

Jaká je jeho vrozená citlivost k hořké chuti (souvisí např. s nedostatečnou konzumací zeleniny, oblibou alkoholu, kořeněných jídel...)

Zda má zvýšenou vrozenou potřebu sacharidů

Zda má zvýšenou vrozenou chuť na sladké

Zda má vlohy spíše k vytrvalostním nebo rychlostním sportům

Zda vlastní geny pro fyzickou zdatnost

Jakou má on a jeho potomci předurčenou barvu očí

Zda má zvýšené riziko vzniku závislostí (souvisí např. s nadměrným přejídáním, odvykáním od sladkostí apod. Lze ovšem využít pozitivním směrem, např. na sport, zájmovou činnost...)

 

Co se bude dít po objednání dárkového poukazu?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám podle zvolené varianty dárkového poukazu buď jeho elektronickou verzi ke stažení a vytištění (do 2 hodin), nebo Vám na korespondenční adresu odešleme poštou dárkové balení s dárkovým poukazem a sadou na odběr DNA (jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru). Odběr DNA (genetické informace, ze které vlohy „čteme“) se provádí z buněk sliznice úst a vzorek odeberou dětem jejich rodiče. Odběr je rychlý, snadný, bezpečný a bezbolestný. Snášejí ho dobře i miminka. Není se tedy čeho obávat.

Instrukce pro uplatnění elektronického dárkového poukazu naleznete na adrese www.mojegeny.cz/uplatnenipoukazu.

Pro uplatnění dárkového poukazu v dárkovém balení stačí odeslat odebrané vzorky zpět do laboratoří Genomac. Do 6 týdnů od doručení vzorků odesíláme hotový výsledkový protokol.

Během těchto 6-ti týdnů bude Váš vzorek putovat našimi laboratořemi - od izolace DNA, přes namnožení požadovaných úseků, jejich analýzu až k individuálnímu vyhodnocení Vašich výsledků kvalifikovanými odborníky.