Darkový poukaz Genoskop Linie

8 290 Kč 6 290 Kč 8 290 Kč 6 290 Kč 8 290 Kč 6 290 Kč 7 990 Kč 5 990 Kč 15 290 Kč 11 290 Kč 15 290 Kč 11 290 Kč 15 290 Kč 11 290 Kč 14 990 Kč 10 990 Kč 20 290 Kč 15 290 Kč 20 290 Kč 15 290 Kč 20 290 Kč 15 290 Kč 19 990 Kč 14 990 Kč 22 290 Kč 17 290 Kč 22 290 Kč 17 290 Kč 22 290 Kč 17 290 Kč 21 990 Kč 16 990 Kč od 5 990 Kč
Počet osob
Typ dárkového balení
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Trápí Vás, jak se Vaši blízcí donekonečna mučí dietami a výsledek se ne a ne dostavit? Na vině může být jejich genetická výbava!

 

Dárkový poukaz na genetický test Genoskop Linie může být určen pro Vaši maminku, sestru, či kamarádku. Díky němu odhalí, jak právě jejich tělo dokáže hospodařit s tuky a cukry nebo jaká pohybová aktivita je právě pro ně nejvhodnější. A pokud nerady hubnou samy, objednejte si test Genoskop Linie i pro sebe a jděte do toho společně!

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu.
  • dárkové balení -  vytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky)  

Věděli jste, že úsilí zhubnout až z 50% ovlivňují geny? Že každý máme jiné genetické vlohy pro redukci váhy? Genetický test Genoskop Linie je zaměřený na devět pečlivě vybraných genetických dispozic, které podle celosvětových vědeckých poznatků ovlivňují schopnost redukovat váhu. Prozradí, jak pozitivní vlohy správně využít k efektivnímu hubnutí a naopak negativní vlohy potlačit, nebo jakou stravu a sportovní aktivity si zvolit, aby co nejvíce odpovídaly našim vrozeným předpokladům a byly pro nás přirozené.

Obdarovaný se z něj dozví:

Jak je náchylný k nadváze při vyšším příjmu tuků

Jaká je jeho vrozená schopnost redukovat váhu zvýšením fyzické aktivity a dietou

Jak se u něj projevuje efekt živočišných versus rostlinných tuků na redukci váhy

Jaká je jeho vrozená citlivost k hořké chuti (souvisí např. s nedostatečnou konzumací zeleniny)

Zda má zvýšenou vrozenou potřebu sacharidů

Zda má zvýšenou vrozenou chuť na sladké

Zda má vlohy spíše k vytrvalostním nebo rychlostním sportům

Zda vlastní geny pro fyzickou zdatnost

Zda má zvýšené riziko vzniku závislostí (souvisí např. s nadměrným přejídáním, odvykáním od sladkostí apod.)

Výsledkem testu je Genoskop Linie "bez interpretace" je několikastránkový podrobný protokol, který srozumitelně popisuje výsledky devíti testovaných dispozic.

Výsledkem testu je Genoskop Linie "s interpretací" je několikastránkový podrobný protokol, který pro každého klienta vypracováváme zcela individuálně. Jeho součástí jsou výsledky analýzy zmíněných devíti dispozic. Na základě uvedených vstupních údajů provedeme také podrobné zhodnocení tělesné hmotnosti a tuku a doporučíme klientovi, jak s jeho genetickou výbavou nejsnáze zhubnout. Protokol zahrnuje i vzorový jídelníček a další užitečné informace pro úspěšnou redukci hmotnosti a zdravý životní styl.

Co se bude dít po objednání dárkového poukazu?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám podle zvolené varianty dárkového poukazu buď jeho elektronickou verzi ke stažení a vytištění (do 2 hodin), nebo Vám na korespondenční adresu odešleme poštou dárkové balení s dárkovým poukazem a sadou na odběr DNA (jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru). Odběr DNA (genetické informace, ze které vlohy „čteme“) se provádí z buněk sliznice úst a vzorek odeberou dětem jejich rodiče. Odběr je rychlý, snadný, bezpečný a bezbolestný. Snášejí ho dobře i miminka. Není se tedy čeho obávat.

Instrukce pro uplatnění elektronického dárkového poukazu naleznete na adrese www.mojegeny.cz/uplatnenipoukazu.

Pro uplatnění dárkového poukazu v dárkovém balení stačí odeslat odebrané vzorky zpět do laboratoří Genomac. Do 6 týdnů od doručení vzorků odesíláme hotový výsledkový protokol.

Během těchto 6-ti týdnů bude Váš vzorek putovat našimi laboratořemi - od izolace DNA, přes namnožení požadovaných úseků, jejich analýzu až k individuálnímu vyhodnocení Vašich výsledků kvalifikovanými odborníky.

„Již několikrát jsem zkoušela hubnout podle různých návodů a diet, vždy se ale kila vrátila zpět. Až teprve z výsledků Genoskop Linie jsem zjistila, že moje vrozené schopnosti redukovat váhu jsou snížené, ale že výraznější efekt na moje hubnutí by měla mít středomořská strava. Ve sportu mi vyšlo, že sice nemám geny pro zdatnost (horolezecké geny), ale jsem dobrý vytrvalec. Proto jsem zkusila běhání, samozřejmě jenom po rovinkách a musím říct, že mě to moc baví. Také jím víc ryby, jím pouze rostlinné tuky a dodržuji další doporučení, která ve výsledku testu byla. Například si dávám pozor na sladké, mám totiž vrozenou zvýšenou potřebu jeho konzumace, a tak jím raději ovoce a hořkou čokoládu. A celkově se cítím o moc lépe. Sice neshazuji kila tak rychle, ale vím, že konečně žiji zdravě a je mi dobře“.

L.Š., Beroun