DNA Čip náhrdelník

7 990 Kč
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Originální a zároveň univerzální šperk vyrobený podle jedné DNA, který se skvěle hodí jak do společnosti, tak například k letním šatům, či topu.

Kategorie: Genoklenot

Náhrdelník DNA čip je vyroben z krystalů Preciosa a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Jeho délka je variabilní díky prodlužovacímu řetízkům u zapínání (cca 45 – 50 cm).
Tento šperk je ručně vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby. Může v něm tedy být zakódována jedinečnost jeho majitelky nebo někoho z jejích blízkých. Při jeho tvorbě vycházíme z analýzy genetické informace  - DNA. Ta obsahuje určité úseky, tzv. genetické markery, které jsou u každého člověka rozdílné, a tedy jedinečné. Právě tyto markery určují vzor skladby krystalů DNA čipu. Klíč, podle kterého byl šperk vyroben, je součástí certifikátu, který od nás obdržíte spolu s Genoklenotem.
Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant, které naleznete v horním menu (tabulky barev). S výběrem barevnosti však nemusíte spěchat, můžete ji určit až dodatečně. Vzorník barev od nás totiž obdržíte také poštou po provedení objednávky, zatím můžete tedy jen v klidu rozmýšlet.
Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem, můžete ho tedy rovnou použít jako dárek pro milovanou ženu, maminku či babičku.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou luxusní dárkovou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře, instrukce k odběru a brožuru "Genetika v našem životě". Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašeho Genoklenotu. Odebrané vzorky spolu s výběrem barvy odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váš Genoklenot.

"Genoklenot jsem dostala jako dárek k narozeninám od své dcery. Velmi mile mne překvapil jeho design. Přívěšek - jemná kombinace nanesených křišťálů v podobě jedinečného a nenásilného zakomponování genetického kódu nositele v mém případě mé dcery, na tenké kovové destičce a elegantní řetízek. Domnívám se, že tento šperk může směle konkurovat výrobkům drahých šperkařských firem. Hodí se jak k dennímu nošení, tak k večerním šatům. Mohu ho doporučit i těm nejnáročnějším "nositelkám"."
A.Z.