DNA Čip náramek

10 990 Kč 13 990 Kč 16 990 Kč 18 990 Kč od 10 990 Kč
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tento náramek zaujme svým originálním vzhledem a elegancí. Navíc díky němu můžete mít celou svoji rodinu stále při sobě - lze do něj zakódovat až 4 osoby. 

Kategorie: Genoklenot

Náramek DNA čip je ručně vyrobený z krystalů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Jeho délka je variabilní díky prodlužovacím řetízkům u zapínání, cca 17,5 – 20 cm. Každý čip (stříbrná destička) je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby. Do náramku tedy lze zakódovat až 4 osoby

Při jeho tvorbě vycházíme z analýzy genetické informace  - DNA. Ta obsahuje určité úseky, tzv. genetické markery, které jsou u každého člověka rozdílné a určují vzor skladby krystalů DNA čipu. Klíč, podle kterého byl náramek vyroben, je součástí certifikátu, který od nás obdržíte spolu s Genoklenotem. Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant, přičemž každý čip může mít jinou barvu. Vzorník barev je k nahlédnutí v horním menu. S výběrem barevnosti však nemusíte spěchat, můžete ji určit až dodatečně, protože vzorník od nás obdržíte také poštou po provedení objednávky. Zatím můžete tedy jen v klidu rozmýšlet.
Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem, můžete ho tedy rovnou použít jako dárek.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou luxusní dárkovou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře, instrukce k odběru a brožuru "Genetika v našem životě". Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašeho Genoklenotu. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váš Genoklenot.

"Mám Genoklenot Náramek DNA čipy, na kterém jsou vyobrazeny profily celé mojí rodiny (dvě dcerky, manžel a já). Náramek je moc krásný a navíc se příjemně nosí, takže ho mám každý den a mám pocit, jako bychom byli stále spolu..."
L.B., Praha