DNA Čip souprava

15 990 Kč 18 990 Kč 20 990 Kč 22 990 Kč 24 990 Kč od 15 990 Kč
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

DNA čip souprava je kouzelná. Kromě vnitřního kouzla, které ukrývá až 5 genetických profilů, zaručeně vykouzlí i úsměv na tváři ženy, která se stane její majitelkou.

Kategorie: Genoklenot

Souprava DNA čip je vyrobena z krystalů Preciosa a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Délka šperků je variabilní díky prodlužovacím řetízkům u zapínání (náramek 17,5 – 20 cm, náhrdelník 45 – 50 cm). Každý čip (stříbrná destička) je posázen 108 krystaly a je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby. Do náhrdelníku lze tedy zakódovat 1 osobu a do náramku až 4 osoby. Pozice barevných krystalů odpovídají hodnotám jedinečných úseků, tzv. genetických markerů, v každé DNA. Klíč, podle kterého byly náhrdelník a náramek vyrobeny, je součástí certifikátu, který od nás obdržíte spolu s Genoklenoty. Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant, přičemž každý čip může mít jinou barvu. Vzorník barev je k nahlédnutí v horním menu, s výběrem barevnosti však nemusíte spěchat. Vzorník k definitivnímu výběru barev od nás obdržíte také poštou po provedení objednávky, zatím můžete tedy v klidu rozmýšlet.
Sadu DNA čip dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem, můžete ji tedy rovnou použít jako dárek.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou luxusní dárkovou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře, instrukce k odběru a brožuru "Genetika v našem životě". Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašich Genoklenotů. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váše Genoklenoty.

"S genoklenotem jsem byl velice spokojen a i manželce přišel velmi zajímavý, kladně hodnotím originalitu šperku, rychlost zpracování. Určitě mohu jen doporučit jak šperk, tak i přístup celé společnosti! Děkuji Vám."
 
Petr Š., Havířov