DNA Paprsky náhrdelník

5 990 Kč
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Náhrdelník DNA paprsky je oblíbeným členem rodiny Genoklenotů. Jedinečný šperk s jedinečnou vnitřní hodnotou, který je určen všem jedinečným ženám.

Kategorie: Genoklenot

Náhrdelník DNA paprsky je mimořádným spojením luxusního šperku s osobním kouzlem milovaného člověka. Je ručně vyroben z krystalů Preciosa a komponentů z ryzího stříbra (925/1000) s variabilní délkou cca 45 – 50 cm. Náhrdelník je vyráběn podle vybraných úseků v DNA, tzv. genetických markerů, které jsou pro každého člověka rozdílné a tedy charakteristické. Paprsky odpovídají těmto genetickým markerům a jejich hodnoty se promítnou do pozice barevných krystalů v paprscích. Náhrdelník vyrábíme podle DNA předlohy jedné osoby.  

Genoklenot dodáváme v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem, můžete ho tedy rovnou použít jako dárek.
Spolu s Genoklenotem od nás obdržíte také certifikát, který Vám o náhrdelníku poskytne všechny důležité informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění genetických markerů v náhrdelníku.
Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant podle vzorníku barev, který je k nahlédnutí v horním menu. S výběrem barevnosti však nemusíte spěchat, můžete ji zvolit až dodatečně, protože vzorník od nás obdržíte také poštou po provedení objednávky. Zatím můžete tedy v klidu rozmýšlet.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou luxusní dárkovou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře, instrukce k odběru a brožuru "Genetika v našem životě". Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašeho Genoklenotu. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váš Genoklenot.

"Určitě mohu jen doporučit. Oceňuji Vaši pomoc s výběrem barev a ochotu odpovídat na moje dotazy. Myslím, že vše nakonec dopadlo skvěle, překvapení se povedlo a přítelkyně je opravdu spokojená:-) Děkuji Vám."
 
Jakub