Doporučte svého známého a získejte 100 Kč slevu na další nákup. Bližší info na info@genomac.cz

Genoskop Junior

3 900 Kč 7 290 Kč 8 990 Kč 10 490 Kč od 3 900 Kč
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Chcete zjistit, na co má Vaše dítě talent? Odhalte jeho silné stránky i skryté předpoklady a zjistěte, jestli má smysl vést ho spíše ke hře na klavír, nebo ke sportu.

Kategorie: Genoskop

Genoskop JUNIOR je genetický test, jehož výsledky Vám pomůžou ve složitém rozhodování, kam směřovat aktivity Vašeho dítěte, jaké koníčky a záliby pro něj zvolit nebo ve které oblasti může dosáhnout výjimečných výsledků.

Dozvíte se z něj:

Zda je Vaše dítě od přírody spíše vytrvalec nebo sprinter

Zda má vrozený absolutní hudební sluch (a s ním související např. talent na cizí jazyky)

Zda vlastní geny pro fyzickou zdatnost

Zda má zvýšené riziko vzniku závislostí (lze pak obrátit pozitivním směrem, např. na sport, čtení, zájmy...)

Jaký je jeho přirozený cirkadiánní rytmus (jak rozvrhnout jeho aktivity)

Test vychází z nejnovějších vědeckých poznatků o genech, které se podílejí na sportovním výkonu, hudebním sluchu či cirkadiánním rytmu. Záleží na odchylkách v těchto genech, jestli je dítě spíše vytrvalec nebo sprinter, jestli má hudební nadání nebo jestli je spíše skřivan nebo sova. Pokud se Vám zdá, že Vaše dítě například není tak výkonným sportovcem jako jeho vrstevníci, věřte, že na vině může být absence tzv. horolezeckých genů. Za to však může mít vrozené hudební nadání, které se u malých dětí velmi špatně zjišťuje. Děti s absolutním hudebním sluchem přitom vynikají nejen v hudbě, ale například také v cizích jazycích. Byla by škoda vrozený absolutní hudební sluch Vašich potomků neodhalit, protože pokud se nerozvijí od mala, v průběhu dětství zanikne.

Výsledkem testu je několikastránkový podrobný protokol, který srozumitelně popisuje jednotlivé vlohy.

Jak probíhá odběr vzorku? 

DNA (genetickou informaci, ze které vlohy „čteme“) získáme z buněk sliznice úst a vzorek odeberete Vašim dětem Vy sami. Po obdržení objednávky Vám pošleme poštou jemný kartáček, kterým dětem setřete sliznici vnitřku tváře a následně nám ho pošlete zpět do laboratoře. Odběr je rychlý, snadný, bezpečný a bezbolestný. Do 4 týdnů od obdržení vzorků od nás dostanete výsledky testu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení