Genoskop Komplet

9 490 Kč 7 490 Kč 17 990 Kč 13 990 Kč 23 990 Kč 18 990 Kč 26 990 Kč 20 990 Kč od 7 490 Kč
Počet osob
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Podrobná analýza dvanácti vrozených vloh díky které získáte kompletní obraz o tom, co Vám bylo geneticky dáno do vínku.

Kategorie: Genoskop

Genetický test Genoskop Komplet odhalí 12 Vašich vrozených předpokladů - například z oblasti sportovních dispozic, hudebního nadání či sklonům k nadváze. 

Poradí Vám, jakým způsobem si na základě Vašich genetických predispozic co nejefektivněji udržet linii a zdraví, jaká zájmová činnost by pro Vás byla vhodná, nebo jak bojovat s nadváhou či obezitou.

Výsledkem testu je Genoskop Komplet "bez interpretace" je několikastránkový podrobný protokol, který pro každého zákazníka vypracováváme zcela individuálně a který srozumitelně popisuje výsledky dvanácti testovaných dispozic.

Výsledkem testu je Genoskop Komplet "s interpretací" je několikastránkový podrobný protokol, jehož součástí jsou výsledky analýzy zmíněných dvanácti dispozic s doporučením jak Vaše pozitivní vlohy správně využít a naopak negativní vlohy potlačit a dále podrobné zhodnocení Vaší tělesné hmotnosti a tuku (provedené na základě Vámi uvedených vstupních údajů). Protokol zahrnuje i vzorový jídelníček a další užitečné informace pro úspěšnou redukci hmotnosti a zdravý životní styl.

Dozvíte se:

Jaký je Váš přirozený cirkadiánní rytmus (jak rozvrhnout Vaše aktivity)

Zda máte vrozený absolutní hudební sluch (a s ním související např. talent na cizí jazyky)

Jak jste náchylní k nadváze při vyšším příjmu tuků

Jaká je Vaše vrozená schopnost redukovat váhu zvýšením fyzické aktivity a dietou

Jak se u Vás projevuje efekt živočišných versus rostlinných tuků na redukci váhy

Jaká je Vaše vrozená citlivost k hořké chuti (souvisí např. s nedostatečnou konzumací zeleniny, oblibou alkoholu, kořeněných jídel...)

Zda máte zvýšenou vrozenou potřebu sacharidů

Zda máte zvýšenou vrozenou chuť na sladké

Zda máte vlohy spíše k vytrvalostním nebo rychlostním sportům

Zda vlastníte geny pro fyzickou zdatnost

Jakou máte Vy a Vaši potomci předurčenou barvu očí

Zda máte zvýšené riziko vzniku závislostí (souvisí např. s nadměrným přejídáním, odvykáním od sladkostí apod. Lze ovšem využít pozitivním směrem, např. na sport, zájmovou činnost...)

 

Jak probíhá odběr vzorku? 

Při testu Genoskop Linie analyzujeme vzorek Vaší DNA, kterou získáme z buněk ve Vašich ústech. Odběr si provedete sami jemným kartáčkem, který Vám pro tento účel zašleme poštou. Vše je absolutně bezbolestné, bezpečné a rychlé. Po obdržení objednávky Vám pošleme poštou odběrovou sadu včetně instrukcí, jak postupovat. Odebraný vzorek nám pošlete zpět do laboratoře. Do 6 týdnů od obdržení vzorku od nás dostanete výsledky testu.

Během těchto 6-ti týdnů bude Váš vzorek putovat našimi laboratořemi - od izolace DNA, přes namnožení požadovaných úseků, jejich analýzu až k individuálnímu vyhodnocení Vašich výsledků kvalifikovanými odborníky.