Genoskop Linie

7 990 Kč 5 990 Kč 14 990 Kč 10 990 Kč 19 990 Kč 14 990 Kč 21 990 Kč 16 990 Kč od 5 990 Kč
Počet osob
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Mučíte se donekonečna dietami a výsledek se ne a ne dostavit? Na vině mohou být Vaše geny! Genetický test Genoskop Linie Vám řekne, jak vzít hubnutí konečně za správný konec.

Kategorie: Genoskop

Věděli jste, že Vaše úsilí zhubnout až z 50% ovlivňují geny? Chtěli byste odhalit Vaše genetické vlohy pro redukci váhy? Genetický test Genoskop Linie je zaměřený na devět pečlivě vybraných genetických dispozic, které podle celosvětových vědeckých poznatků ovlivňují schopnost redukovat váhu. Dozvíte se, jak Vaše pozitivní vlohy správně využít k efektivnímu hubnutí a naopak negativní vlohy potlačit. Poradíme Vám, jakou stravu a sportovní aktivity si zvolit, aby co nejvíce odpovídaly Vašim vrozeným předpokladům a byly pro Vás přirozené.

Dozvíte se:

Jak jste náchylní k nadváze při vyšším příjmu tuků

Jaká je Vaše vrozená schopnost redukovat váhu zvýšením fyzické aktivity a dietou

Jak se u Vás projevuje efekt živočišných versus rostlinných tuků na redukci váhy

Jaká je Vaše vrozená citlivost k hořké chuti (souvisí např. s nedostatečnou konzumací zeleniny)

Zda máte zvýšenou vrozenou potřebu sacharidů

Zda máte zvýšenou vrozenou chuť na sladké

Zda máte vlohy spíše k vytrvalostním nebo rychlostním sportům

Zda vlastníte geny pro fyzickou zdatnost

Zda máte zvýšené riziko vzniku závislostí (souvisí např. s nadměrným přejídáním, odvykáním od sladkostí apod.)

Výsledkem testu je Genoskop Linie "bez interpretace" je několikastránkový podrobný protokol, který srozumitelně popisuje výsledky devíti testovaných dispozic.

Výsledkem testu je Genoskop Linie "s interpretací" je několikastránkový podrobný protokol, jehož součástí jsou výsledky analýzy zmíněných devíti dispozic, podrobné zhodnocení Vaší tělesné hmotnosti a tuku (provedené na základě Vámi uvedených vstupních údajů) a doporučení, jak s Vaší genetickou výbavou nejsnáze zhubnout. Protokol zahrnuje i vzorový jídelníček a další užitečné informace pro úspěšnou redukci hmotnosti a zdravý životní styl.

Jak probíhá odběr vzorku? 

Při testu Genoskop Linie analyzujeme vzorek Vaší DNA, kterou získáme z buněk ve Vašich ústech. Odběr si provedete sami jemným kartáčkem, který Vám pro tento účel zašleme poštou. Vše je absolutně bezbolestné, bezpečné a rychlé. Po obdržení objednávky Vám pošleme poštou odběrovou sadu včetně instrukcí, jak postupovat. Odebraný vzorek nám pošlete zpět do laboratoře. Do 6 týdnů od obdržení vzorků od nás dostanete výsledky testu.

Během těchto 6-ti týdnů bude Váš vzorek putovat našimi laboratořemi - od izolace DNA, přes namnožení požadovaných úseků, jejich analýzu až k individuálnímu vyhodnocení Vašich výsledků kvalifikovanými odborníky.

„Již několikrát jsem zkoušela hubnout podle různých návodů a diet, vždy se ale kila vrátila zpět. Až teprve z výsledků Genoskop Linie jsem zjistila, že moje vrozené schopnosti redukovat váhu jsou snížené, ale že výraznější efekt na moje hubnutí by měla mít středomořská strava. Ve sportu mi vyšlo, že sice nemám geny pro zdatnost (horolezecké geny), ale jsem dobrý vytrvalec. Proto jsem zkusila běhání, samozřejmě jenom po rovinkách a musím říct, že mě to moc baví. Také jím víc ryby, jím pouze rostlinné tuky a dodržuji další doporučení, která ve výsledku testu byla. Například si dávám pozor na sladké, mám totiž vrozenou zvýšenou potřebu jeho konzumace, a tak jím raději ovoce a hořkou čokoládu. A celkově se cítím o moc lépe. Sice neshazuji kila tak rychle, ale vím, že konečně žiji zdravě a je mi dobře“.

L.Š., Beroun