Doporučte svého známého a získejte 100 Kč slevu na další nákup. Bližší info na info@genomac.cz
Nově na eshopu

Test otcovství s ověřením totožnosti

6 400 Kč 6 900 Kč od 6 400 Kč
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

DNA test otcovství s ověřením totožnosti slouží pro případ pozdějšího vypracování znaleckého posudku. Odběr vzorku DNA (ze stěru z úst) probíhá za přítomnosti našeho pracovníka, který zároveň ověřuje totožnost zúčastněných osob (platnost dokladů totožnosti, odběr otisků prstů, fotografování).

Testy otcovství jsou genetické testy, při kterých na DNA, získané ze stěru z úst, analyzujeme 16 vybraných úseků a ty následně porovnáváme mezi testovanými osobami (vzorek domnělého otce, dítěte, případně matky). Určíme tak pravděpodobnost otcovství (více o principu testu otcovství)

DNA test otcovství s ověřením totožnosti slouží pro případ, kdy zvažujete budoucí vypracování znaleckého posudku. Jedná se o test s osobním odběrem DNA, ke kterému je nutné se dostavit do naší společnosti v Praze 6. Odběr se provádí jemným kartáčkem, je bezbolestný, bezpečný a rychlý. Náš pracovník přítomný u odběru zároveň ověří totožnost testovaných osob (platnost dokladů totožnosti, odběr otisku pravého palce u dospělých, fotografování). Alespoň hodinu před odběrem je nutné nepít, nejíst, nekouřit a ničím si nevyplachovat ústa. Celý tento úkon (Vaše návštěva u nás) trvá přibližně 45 minut. Výsledky poskytujeme do 5 pracovních dnů. Testované osoby mohou být OTEC a DÍTĚ nebo OTEC, DÍTĚ a MATKA, případně za příplatek 3000,- Kč další osoba (2. DÍTĚ nebo další domnělý OTEC). Pokud potřebujete určit otcovství u více osob, napište nám to e-mailem (mojegeny@genomac.cz, tlačítko ZEPTAT SE) nebo do poznámky v objednávce.

Testujeme vždy dva nezávislé vzorky každé osoby pro maximální spolehlivost výsledků.

Výsledek testu otcovství obsahuje identifikační údaje (číslo případu, čísla testovaných vzorků...), výpis hodnot testovaných úseků na DNA a slovní hodnocení výsledku testu včetně pravděpodobnosti, s jakou je otcovství potvrzeno nebo vyloučeno.

Pro odběr vzorků a ověření totožnosti si, prosím, rezervujte termín prostřednictvím on-line formuláře zde:

Rezervace online