Nově na eshopu

Test otcovství s ověřením totožnosti

6 400 Kč 6 900 Kč od 6 400 Kč
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

DNA test otcovství s ověřením totožnosti slouží pro případ pozdějšího vypracování znaleckého posudku. Odběr vzorku DNA (ze stěru z úst) probíhá za přítomnosti našeho pracovníka, který zároveň ověřuje totožnost zúčastněných osob (platnost dokladů totožnosti, odběr otisků prstů, fotografování).

Rezervace online

Testy otcovství jsou genetické testy, při kterých analyzujeme 17 vybraných úseků na DNA získané ze stěru z úst. Tyto úseky následně porovnáváme mezi testovanými osobami (vzorek domnělého otce, dítěte, případně matky). Určíme tak pravděpodobnost otcovství (více o principu testu otcovství)

DNA test otcovství s ověřením totožnosti slouží pro případ, kdy zvažujete budoucí vypracování znaleckého posudku. Jedná se o test s osobním odběrem DNA, ke kterému je nutné se dostavit do naší společnosti v Praze 6. Odběr se provádí jemným kartáčkem, je bezbolestný, bezpečný a rychlý. Náš pracovník přítomný u odběru zároveň ověří totožnost testovaných osob (platnost dokladů totožnosti, odběr otisku pravého palce u dospělých, fotografování). Alespoň hodinu před odběrem je nutné nepít, nejíst, nekouřit a ničím si nevyplachovat ústa. Celý tento úkon (Vaše návštěva u nás) trvá přibližně 45 minut. Výsledky poskytujeme do 5 pracovních dnů. Testované osoby mohou být OTEC a DÍTĚ nebo OTEC, DÍTĚ a MATKA, případně za příplatek 3000,- Kč další osoba (2. DÍTĚ nebo další domnělý OTEC). Pokud potřebujete určit otcovství u více osob, napište nám to e-mailem (mojegeny@genomac.cz, tlačítko ZEPTAT SE) nebo do poznámky v objednávce.

Testujeme vždy dva nezávislé vzorky každé osoby pro maximální spolehlivost výsledků.

Výsledek testu otcovství obsahuje identifikační údaje (číslo případu, čísla testovaných vzorků...), výpis testovaných úseků na DNA a slovní hodnocení výsledku testu včetně pravděpodobnosti, s jakou je otcovství potvrzeno nebo vyloučeno. Na vyžádání je možné obdržet výpis hodnot testovaných úseků za příplatek.

Pro odběr vzorků a ověření totožnosti si, prosím, rezervujte termín prostřednictvím on-line formuláře zde:

Rezervace online