Nově na eshopu

Test příbuznosti (mateřství, sourozenectví atd.)

5 900 Kč 6 400 Kč od 5 900 Kč
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

DNA test, který slouží ke zjištění jiné příbuznosti, než je otcovství (např. sourozenectví). Tyto testy vypracováváme po předchozí konzultaci a zhodnocení možností testování za individuální cenu. Před objednáním doporučujeme nás kontaktovat.

Testy příbuznosti jsou genetické testy, při kterých analyzujeme vybrané úseky na DNA získané ze stěru z úst. Tyto úseky následně porovnáváme mezi testovanými osobami. Určíme tak pravděpodobnost příbuznosti. Princip je stejný jako u testů otcovství (více o testu otcovství a příbuznosti zde).

Test příbuznosti slouží ke zjištění jiných příbuzenství, než je otcovství, tedy například sourozenectví či mateřství apod. Tyto testy vypracováváme po předchozí konzultaci a zhodnocení možností testování (předpokládané příbuzenské vztahy, osoby k dispozici pro testování, předpokládaná pravděpodobnost úspěšného výsledku). Podle konkrétního případu stanovujeme také individuální cenu. Pro objednání nás, prosím, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, případně kliknutím na tlačítko ZEPTAT SE.

Kontakty zde