Nově na eshopu

Test otcovství se znaleckým posudkem (pro právní úkony)

14 900 Kč 19 900 Kč 19 900 Kč 23 900 Kč 23 900 Kč 27 400 Kč 27 400 Kč 29 900 Kč 14 900 Kč 19 900 Kč 19 900 Kč 23 900 Kč 23 900 Kč 27 400 Kč 27 400 Kč od 14 900 Kč
Počet osob
Osoby navíc
Děti navíc
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Test otcovství sloužící pro soudní účely s vypracováním znaleckého posudku. Odběr DNA (ze stěru z úst) se provádí v naší společnosti, stejně jako ověření totožnosti zúčastněných osob (otec, matka, dítě).

Rezervace online

Testy otcovství jsou genetické testy, při kterých analyzujeme 17 vybraných úseků na DNA získané ze stěru z úst. Tyto úseky následně porovnáváme mezi testovanými osobami (vzorek domnělého otce, dítěte, případně matky). Určíme tak pravděpodobnost otcovství (více o principu testu otcovství)

DNA test otcovství se znaleckým posudkem je prováděn stejným způsobem jako Anonymní DNA test, ale jeho výsledky jsou opatřeny znaleckým posudkem, takže může být použit pro potřeby právních úkonů. U odebíraných vzorků (otec, matka a dítě) musí být ověřena totožnost testovaných osob (platnost dokladů totožnosti, odběr otisku pravého palce u dospělých, fotografování), a proto je odběr nutno provést v přítomnosti soudního znalce nebo jím pověřené osoby přímo v naší společnosti v Praze 6. Odběr se provádí jemným kartáčkem, je bezbolestný, bezpečný a rychlý. Alespoň hodinu před odběrem je nutné nepít, nejíst, nekouřit a ničím si nevyplachovat ústa. Odběr vzorků DNA a ověření totožnosti (Vaše návštěva u nás) trvá přibližně 45 minut. Lhůta na vypracování znaleckého posudku poté je 14 dní.

Znalecký posudek lze též vypracovat k již dříve provedenému Testu otcovství s ověřením totožnosti všech testovaných osob (otec, matka a dítě). V takovém případě pro dohledání Vašeho dříve provedeného Testu otcovství uveďte do poznámky jeho číslo nebo nás kontaktujte (mojegeny@genomac.cz, tlačítko ZEPTAT SE).

Testujeme vždy dva nezávislé vzorky pro maximální spolehlivost výsledků.

Výsledek testu otcovství obsahuje identifikační údaje (číslo případu, čísla testovaných vzorků), výpis hodnot testovaných úseků na DNAslovní hodnocení výsledku testu včetně pravděpodobnosti, s jakou je otcovství potvrzeno nebo vyloučeno, znalecký posudek.

Pro odběr vzorků a ověření totožnosti si, prosím, rezervujte termín prostřednictvím on-line formuláře:

Rezervace online