DNA náramky pro páry - ocelové pouto

6 990 Kč
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Iniciály, srdíčka, Yin Yang - to vše už tady bylo. Ovšem náramky vyrobené podle partnerovy DNA? To je novinka! Elegantní párové náramky v jednoduchém nadčasovém designu zhotovené převážně z chirurgické oceli pro Váš ocelově pevný vztah.

Kategorie: Genoklenot

Představujeme zcela novou kolekci párových náramků v moderním pojetí. Náramky jsou zhotoveny partnerům "namíru" podle unikátních úseků jejich genetické informace (DNA). Náramek Vám tedy bude partnera nejen připomínat, ale bude skutečným obrazem jeho genetické jedinečnosti!

Pro výrobu náramků potřebujeme vzorky Vaší a partnerovy DNA, která se odebírá stěrem buněk z vnitřku tváře. Poštou od nás obdržíte jemné štětečky pro odběr vzorků a poštou nám je zase pošlete zpět. Není tedy potřeba nikam chodit. Ve vzorcích Vašich DNA "přečteme" 14 oblastí (genetických markerů), které jsou známé jako hypervariabilní, to znamená, že u různých lidí nabývají různých (unikátních) hodnot. Tyto hodnoty zakomponujeme do barevných pozic Vašich náramků - partnerovy hodnoty do partnerčina náramku a naopak. Rozmístění barevných korálků bude tedy přesně odrážet unikátnost Vašich DNA.

Náramky jsou vyrobeny z kvalitních korálků a komponentů z chirurgické oceli a galvanizované chirurgické oceli. Dodáváme je v dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem spolu s certifikátem, který Vám o Vašich náramcích poskytne všechny potřebné informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění genetických markerů v náramku.
Barevnost náramků si volíte sami výběrem ze čtyř variant.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou luxusní dárkovou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře, instrukce k odběru a brožuru "Genetika v našem životě". Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Odebrané vzorky odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Vaše náramky.