Dárkový poukaz DNA náramky pro páry - ocelové pouto

6 990 Kč 6 990 Kč 6 990 Kč 6 990 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč 7 290 Kč od 6 990 Kč
Typ dárkového balení
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Iniciály, srdíčka, Yin Yang - to vše už tady bylo. Ovšem náramky vyrobené podle partnerovy DNA? To je novinka! Dárkový poukaz na výrobu elegantních párových náramků v jednoduchém nadčasovém designu zhotovených převážně z chirurgické oceli pro Váš ocelově pevný vztah.

 

Představujeme zcela novou kolekci párových náramků v moderním pojetí. Náramky jsou zhotoveny partnerům "namíru" podle unikátních úseků jejich genetické informace (DNA). Náramek jim tedy bude partnera nejen připomínat, ale bude skutečným obrazem jeho genetické jedinečnosti!

Pro výrobu náramků potřebujeme vzorky DNA obou partnerů, která se odebírá stěrem buněk z vnitřku tváře. Poštou od nás obdrží jemné štětečky pro odběr vzorků a poštou nám je zase pošlou zpět. Není tedy potřeba nikam chodit. Ve vzorcích obou DNA "přečteme" 14 oblastí (genetických markerů), které jsou známé jako hypervariabilní, to znamená, že u různých lidí nabývají různých (unikátních) hodnot. Tyto hodnoty zakomponujeme do barevných pozic partnerských náramků - partnerovy hodnoty do partnerčina náramku a naopak. Rozmístění barevných korálků bude tedy přesně odrážet unikátnost jejich DNA.

Nabízíme 2 varianty dárkového poukazu:

  • elektronickou  - dárkový poukaz v elektronické podobě odesíláme na e-mailovou adresu do 2 hodin od objednání a poté si ho sami vytisknete. Vámi obdarovaná osoba ho kdykoliv uplatní dle instrukcí, které obdržíte emailem spolu s elektronickou verzí dárkového poukazu (sdělí nám adresu, kam máme poslat soupravu na odběr DNA).
  • dárkové balenívytištěný dárkový poukaz odesíláme na korespondenční adresu v dárkové krabičce spolu s odběrovou soupravou (odběrové štětečky + zkumavky). Pro uplatnění stačí odeslat vzorky zpět k nám do laboratoře.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám podle zvolené varianty dárkového poukazu buď jeho elektronickou verzi ke stažení a vytištění (do 2 hodin), nebo Vám na korespondenční adresu odešleme poštou dárkové balení s dárkovým poukazem a sadou na odběr DNA (jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru). Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat.

Pro uplatnění elektronického dárkového poukazu je potřeba nás následně kontaktovat e-mailem či telefonem (abychom věděli, kam odeslat soupravu na odběr DNA, podle kterých budeme náramky vyrábět). Pro uplatnění dárkového poukazu v dárkovém balení stačí odeslat odebrané vzorky zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Genoklenot podle dodaných vzorků.

"Dobrý den, s Genoklenotem jsem velice spokojená a považuji ho za rodinný šperk. Přijde mi výborná myšlenka nechat zakódovat DNA profil do šperku, nebo portrétu. Přeji Vám i celému týmu Genomacu úspěšný rok."
 
Naďa H., Mutěnice