DNA šroubovice

8 000 Kč 10 000 Kč 13 000 Kč od 8 000 Kč
Počet osob
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Asi neexistuje jasnější motiv symbolizující genetické tetování, než DNA šroubovice. Každá z jejích 14 otáček představuje jeden genetický marker (jedinečný úsek v DNA) a pozice zvýrazněné příčky jeho konkrétní hodnotu (délku úseku). Toto tetování může mít různé podoby - méně detailní DNA šroubovice pro menší tetování nebo detailnější se stínováním vhodná pro větší tetování. Do většího tetování lze zakomponovat genetické profily 1 nebo 2 osob.

Genetické tetování je vytvářeno na míru podle informace obsažené v DNA. Záleží jen na Vás, čí genetickou informaci budete chtít do tetování zakomponovat, zda svého partnera/partnerky, rodičů, dětí...

Jak konkrétně přeneseme genetickou informaci do tetování?

Lidská DNA obsahuje kromě dvaceti tisíc genů, které máme všichni stejné, také několik velmi variabilních oblastí, tzv. genetických markerů, které jsou u každého člověka různě dlouhé. Pro tvorbu genetického tetování využíváme 14 genetických markerů. Vyšetřením jejich délky získáme vždy dvě číselné hodnoty – jedna je zděděná od matky, druhá od otce. Výsledná sada 28 hodnot se nazývá genetický profil a žádní dva lidé na světě (kromě jednovaječných dvojčat), nemají všech 28 čísel stejných, podobně jako otisk prstu.

Tetování s motivem DNA šroubovice se skládá ze 14 otáček a je důmyslně navrženo tak, aby se do každé její otáčky daly zvýrazněním konkrétních příček znázornit hodnoty jednoho genetického markeru. Toto tetování nabízíme v menší nebo větší variantě, menší varianta tetování je vytvářena podle 1 genetického profilu, do větší varianty lze zakomponovat genetický profil 1 nebo 2 osob. Při znázornění jedné osoby jsou příčky příslušných hodnot zvýrazněny tučně či barevně, při znázornění dvou osob je pro zvýraznění hodnot použito více různých barev či typů čar.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou luxusní dárkovou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře, instrukce k odběru a brožuru "Genetika v našem životě". Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Odebrané vzorky odešlete zpět do laboratoří Genomac v předpřipravené obálce pro zpětné zaslání vzorku. Do 2 týdnů od doručení vzorku do laboratoře obdržíte výsledný genetický profil.
Tetování následně probíhá ve vyhlášeném pražském tetovacím salonu Hell, se kterým spolupracujeme. Před realizací tetování se na konkrétních detailech, úpravách, umístění, barevnosti, velikosti... zkrátka jakýchkoliv požadavcích domluvíte přímo s tatérkou, která se specializuje na genetická tetování a spoluvytvářela i jejich návrhy.

Uvedená cena zahrnuje analýzu genetického profilu a tetování vybraného motivu ve vybrané velikosti. Počítejte, prosím, s tím, že požadavky nad rámec vybraného návrhu mohou cenu ještě navýšit. Konečnou cenu tedy po konzultaci s Vámi určí až tatérka a případou částku k doplacení uhradíte přímo v tetovacím salonu.