Libovolný motiv

5 000 Kč 8 000 Kč od 5 000 Kč
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Při přemýšlení, jak nejlépe ztvárnit genetický profil formou tetování jsme došli k závěru, že ho dokážeme pomocí čísel nebo čar zakomponovat v podstatě kamkoliv:-) Může být součástí mandaly, geometrického motivu, rámu obrazu nebo zrcadla... Cena tohoto produktu zahrnuje analýzu 1 nebo 2 genetických profilů a "předplatné" 1000,- Kč pro začlenění genetického profilu do Vašeho vlastního návrhu na tetování. Při konzultaci s tetovacím salonem Váš nápad proberete a určitě se domluvíte na jeho ideální podobě.

Genetické tetování je vytvářeno na míru podle informace obsažené v DNA. Záleží jen na Vás, čí genetickou informaci budete chtít do tetování zakomponovat, zda svého partnera/partnerky, rodičů, dětí...

Jak konkrétně přeneseme genetickou informaci do tetování?

Lidská DNA obsahuje kromě dvaceti tisíc genů, které máme všichni stejné, také několik velmi variabilních oblastí, tzv. genetických markerů, které jsou u každého člověka různě dlouhé. Pro tvorbu genetického tetování využíváme 14 genetických markerů. Vyšetřením jejich délky získáme vždy dvě číselné hodnoty – jedna je zděděná od matky, druhá od otce. Výsledná sada 28 hodnot se nazývá genetický profil a žádní dva lidé na světě (kromě jednovaječných dvojčat), nemají všech 28 čísel stejných, podobně jako otisk prstu.

Genetický profil dokáže naše spolupracující tatérka zakomponovat pomocí čísel nebo čar v podstatě do jakéhokoliv motivu. Může být součástí mandaly, geometrického motivu, rámu obrazu nebo zrcadla...  Tetování může obsahovat genetický profil 1 nebo 2 osob. 

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám luxusní dárkovou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře, instrukce k odběru a brožuru "Genetika v našem životě". Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Odebrané vzorky odešlete zpět do laboratoří Genomac v předpřipravené obálce pro zpětné zaslání vzorku. Do 2 týdnů od doručení vzorku do laboratoře obdržíte výsledný genetický profil.
Tetování následně probíhá ve vyhlášeném pražském tetovacím salonu Hell, se kterým spolupracujeme. Před realizací tetování se na konkrétních detailech, umístění, barevnosti, velikosti... zkrátka jakýchkoliv požadavcích domluvíte přímo s tatérkou, která se specializuje na genetická tetování a spoluvytvářela i jejich návrhy.

Uvedená cena zahrnuje analýzu genetického profilu a předplatné 1000,- kč pro jeho začlenění do Vašeho vlastního návrhu na tetování. Konečnou cenu po konzultaci s Vámi určí až tatérka a částku k doplacení uhradíte přímo v tetovacím salonu.