Linky

9 000 Kč 11 000 Kč 12 000 Kč 14 000 Kč od 9 000 Kč
Počet osob
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pokud se ztotožňujete s rčením ,,v jednoduchosti je krása", pak je tento motiv určen právě pro Vás. Jednoduché, čisté, jasné ztvárnění genetického profilu - 14 genetických markerů (jedinečných úseků v DNA) seřazených vedle sebe v podobě linek. Pokud přidáme další barvy, dají se v jednom motivu společně ztvárnit i 2 osoby.

Genetické tetování v podobě linek, které přesně odrážejí informace obsažené v DNA, je elegantní způsob jak vyjádřit svou jedinečnost nebo mít při sobě navždy někoho ze svých blízkých. Záleží jen na Vás, čí genetickou informaci budete chtít do tetování zakomponovat, zda svého partnera/partnerky, rodičů, dětí... Vhodná umístění vzniklého geometrického motivu jsou ruce, nohy, záda nebo lze motiv obtočit kolem ruky či nohy jako ,,náramek".

Jak konkrétně přeneseme genetickou informaci do tetování?

Lidská DNA obsahuje kromě dvaceti tisíc genů, které máme všichni stejné, také několik velmi variabilních oblastí, tzv. genetických markerů, které jsou u každého člověka různě dlouhé. Pro tvorbu genetického tetování využíváme 14 genetických markerů. Vyšetřením jejich délky získáme vždy dvě číselné hodnoty – jedna je zděděná od matky, druhá od otce. Výsledná sada 28 hodnot se nazývá genetický profil a žádní dva lidé na světě (kromě jednovaječných dvojčat), nemají všech 28 čísel stejných, podobně jako otisk prstu.

Do tohoto typu tetování lze zakomponovat genetický profil 1 nebo 2 osob.  Při znázornění dvou osob jsou linky znázorněné třemi barvami nebo třemi typy čar. (Hodnoty každé osoby mají jednu barvu/jeden typ čáry, další barva/typ čáry připadá na znázornění hodnot, které mají společné.)

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám luxusní dárkovou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře, instrukce k odběru a brožuru "Genetika v našem životě". Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Odebrané vzorky odešlete zpět do laboratoří Genomac v předpřipravené obálce pro zpětné zaslání vzorku. Do 2 týdnů od doručení vzorku do laboratoře obdržíte výsledný genetický profil.
Tetování následně probíhá ve vyhlášeném pražském tetovacím salonu Hell, se kterým spolupracujeme. Před realizací tetování se na konkrétních detailech, úpravách, umístění, barevnosti, velikosti... zkrátka jakýchkoliv požadavcích domluvíte přímo s tatérkou, která se specializuje na genetická tetování a spoluvytvářela i jejich návrhy.

Uvedená cena zahrnuje analýzu genetického profilu a tetování vybraného motivu ve vybrané velikosti. Počítejte, prosím, s tím, že požadavky nad rámec vybraného návrhu mohou cenu ještě navýšit. Konečnou cenu tedy po konzultaci s Vámi určí až tatérka a případou částku k doplacení uhradíte přímo v tetovacím salonu.