Rostlinný motiv

8 000 Kč 11 000 Kč 14 000 Kč od 8 000 Kč
Počet osob
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tetování s rostlinným motivem jsou jedny z nejoblíbenějších. Pokud uvažujete o tetování tohoto druhu, zkuste si Vaši vysněnou větvičku, květinu či strom představit ještě o jeden rozměr bohatší. Zakomponováním genetického profilu někoho z Vašich blízkých do lístků, větví nebo kamkoliv to bude příhodné, získá Vaše tetování zcela nový podtext.

Genetické tetování je vytvářeno na míru podle informace obsažené v DNA. Nabízí možnost vyjádřit Vaši genetickou jedinečnost nebo si nechat navždy zvěčnit někoho z Vašich blízkých.

Jak konkrétně přeneseme genetickou informaci do tetování?

Lidská DNA obsahuje kromě dvaceti tisíc genů, které máme všichni stejné, také několik velmi variabilních oblastí, tzv. genetických markerů, které jsou u každého člověka různě dlouhé. Pro tvorbu genetického tetování využíváme 14 genetických markerů. Vyšetřením jejich délky získáme vždy dvě číselné hodnoty – jedna je zděděná od matky, druhá od otce. Výsledná sada 28 hodnot se nazývá genetický profil a žádní dva lidé na světě (kromě jednovaječných dvojčat) nemají všech 28 čísel stejných, podobně jako otisk prstu.

Tetování s rostlinným motivem je pro zakomponování genetické informace velmi příhodným místem. Motiv libovolné květiny či větvičky může ve svých detailech skrývat hodnoty genetických markerů. Na větvičce na obrázku je 14 genetických markerů znázorněno pomocí 14 listů a čárkování uvnitř listů přesně odráží hodnoty markerů. Pro toto tetování lze vybrat jakékoliv umístění a velikost motivu. Malé rostlinné tetování může být zhotoveno podle DNA 1 osoby, větší tetování podle DNA 1 nebo 2 osob.

Co se bude dít po objednání?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou luxusní dárkovou sadu na odběr DNA - jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře, instrukce k odběru a brožuru "Genetika v našem životě". Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Odebrané vzorky odešlete zpět do laboratoří Genomac v předpřipravené obálce pro zpětné zaslání vzorku. Do 2 týdnů od doručení vzorku do laboratoře obdržíte výsledný genetický profil.
Tetování následně probíhá ve vyhlášeném pražském tetovacím salonu Hell, se kterým spolupracujeme. Před realizací tetování se na konkrétních detailech, úpravách, umístění, barevnosti, velikosti... zkrátka jakýchkoliv požadavcích domluvíte přímo s tatérkou, která se specializuje na genetická tetování a spoluvytvářela i jejich návrhy.

Uvedená cena zahrnuje analýzu genetického profilu a tetování vybraného motivu ve vybrané velikosti. Počítejte, prosím, s tím, že požadavky nad rámec vybraného návrhu mohou cenu ještě navýšit. Konečnou cenu tedy po konzultaci s Vámi určí až tatérka a případou částku k doplacení uhradíte přímo v tetovacím salonu.